Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Аграріям Львівщини відшкодували з держбюджету близько 20 млн гривень за сплачені відсотки за залученими кредитами

З державного бюджету аграрії Львівщини отримали 19,9 млн грн компенсації за фактично сплачені протягом січня-серпня 2020 року відсотки за залученими кредитами.

Мінекономрозвитку здійснило розподіл коштів по державній програмі «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 (зі змінами). 

Спрямований з бюджету фінансовий ресурс дозволив здешевити кредитних коштів, які були залучені аграріями у банківських установах для придбання основних засобів, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів, кормів для тварин тощо.

Загалом кошти отримали 73 сільгосппідприємство Львівщини, у тому числі 22 підприємства, які провадять діяльність у галузі тваринництва.

«Постановою Кабінету Міністрів України від 02 вересня 2020 року № 780 затверджені зміни до порядку використання коштів, які надають право отримати фінансову підтримку не лише сільськогосподарським товаровиробникам, а і суб’єктам господарювання, що провадять діяльність у галузі переробки сільськогосподарської продукції (виробництво м’яса та м’ясних продуктів, перероблення та консервування фруктів і овочів, виробництво олії та тваринницьких жирів, виробництво молочних продуктів, виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, крохмалів та крохмальних продуктів, виробництво хліба, хлібобулочних і борошняних виробів, виробництво інших харчових продуктів, виробництво готових кормів для тварин). Також знято обмеження щодо подання заявок лише в один уповноважений банк, що розширить можливості малих виробників» – зазначила заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко. 

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485