Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Проведено засідання Координаційної ради

Сьогодні, 12 червня, заступником голови райдержадміністрації Андрієм Колієвичем проведено засідання районної координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми, попередження насильства в сім’ї.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних органів, державних установ, служб, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Члени Координаційної ради обговорили питання міжвідомчої співпраці щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на місцевому рівні, провели аналіз фактів вчинення домашнього насильства по Жовківському району та проведеної упродовж січня-травня поточного року роботи з особами, постраждалими від домашнього насильства, надали свої пропозиції щодо узгодженості заходів у сфері протидії домашньому насильству.

За результатами координаційної ради Андрієм Колієвичем були надані відповідні доручення відповідальним структурним підрозділам райдержадміністрації зокрема, щодо посилення міжвідомчої взаємодії та інформаційно-роз’яснювальної роботи з протидії домашньому насильству.

item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485