Офіційна сторінкаЛого

Жовківська районна державна адміністрація
Львівської області

Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко взяв участь в Урочистій академії з нагоди 20-річчя Форуму видавців у Львові

1_top

«Напевне для кожного із нас книга була важливим фактором професійного і духовного росту. Для мене, людини, яка майже все життя провела в дипломатії, книга стала тим дороговказом, який допоміг не просто дізнатися хто ти є, але й те, чим ми відрізняємося від інших людей, і що нас об’єднує».  Таку думку висловив Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко під час Урочистої академії з нагоди 20-річчя Форуму видавців у Львові, що відбулась 11 вересня у Львівській обласній філармонії.

 Також Костянтин Грищенко зазначив, що книга завжди була об’єктом ідеології. Різні тоталітарні режими, перш за все, забороняли книги, намагались нав’язати одну точку зору на різні аспекти нашого життя.

«Однак ми пройшли разом із книгами випробування нового століття, які ще раз можуть показати, що свобода і, в тому числі свобода творчості, є єдиним способом розвитку суспільства, нашого майбутнього, яке ми творимо всі разом, – сказав Віце-прем’єр-міністр. – У майбутньому книги можуть бути різними. Можуть бути електронними, не обов’язково на папері. Але це все одно буде книга, і вона матиме авторів, які вкладатимуть свою душу не у форму, а у зміст. Книга буде надихати так само, як вона надихає нас сьогодні», – додав К.Грищенко.

Окрім цього, Костянтин Грищенко наголосив, що невипадково Польща цього року є почесним гостем Форуму. «Польща – наш постійний партнер, і як сусід завжди допомагала наблизитись Україні до Європи. Сьогодні ми опираємося на наших друзів із Польщі, щоб у Вільнюсі підписати угоду про Асоціацію євроінтеграції України. Книга – політична, художня, наукова – буде невід’ємною частиною наших спільних зусиль в цьому напрямі».

Наостанок Костянтин Грищенко привітав усіх із початком роботи ювілейного Форуму, побажав хороших вражень, корисних надбань, творчого процвітання та зачитав вітання від Президента України Віктора Януковича.

 
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item
item

Шлях переселенця

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727 Жовківська райдержадміністрація (252) 21-432 Гаряча лінія з питань надання субсидій
на житлово-комунальні послуги
(252) 61-419
Як отримати житлові субсидії?

Гаряча лінія та електронна пошта для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, загострення ситуації,
скоєння правопорушень.)

(252) 21 432 (252) 22 485