Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Засідання оргкомітету з підготовки "Євро 2012"

e-mail Друк PDF

.Narada_po_Euro_2012_1

17 січня голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський провів  засідання оргкомітету з підготовки території Жовківського району до проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні.

Вступне слово мав голова Жовківської РДА Степан Ціолковський. Участь у засіданні взяв голова Жовківської районної ради Тадей Швай. На нараді було заслухане питання „Про роботу організаційного комітету з підготовки території Жовківського району до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року в м. Львів.”

Доповіли: Д. Я. Чернюх - заступник голови Жовківської РДА, О.В.Ткачук – керівник відділу регіонального розвитку містобудування та архітектури РДА, Н.В.Асадча – заступник начальника митного поста «Рава Руська», М.В.Матросов – перший заступник начальника КПП «Рава - Руська», Г.П.Фесюк – головний спеціаліст відділу культури та туризму Жовківської РДА, В.П.Герич – директор Жовківського ДІАЗу, С.М. Лаврів – директор Жовківського районного центру зайнятості, І.Є. Шевців – головний лікар Жовківської ЦРЛ, І.Л. Тутік – головний санітарний лікар Жовківського району, І.А. Верещук – міський голова м. Рава Руська, В.Л. Спічак – начальник Жовківського РВ УМВСУ у Львівській області, Ю.І. Бірбан – головний спеціаліст відділу освіти Жовквської РДА, А.Ю. Радчинський – інспектор держтехногенної безпеки Жовківського РВ МНСУ у Львівській області.

Narada_po_Euro_2012_2

За підсумками наради дано відповідні доручення керівникам, про виконання яких необхідно прозвітуватися перед головою Жовківської райдержадміністрації до 1 лютого 2012 року.

Narada_po_Euro_2012_3

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p09.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні643
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня2110
mod_vvisit_counterМинулого тижня10832
mod_vvisit_counterЦього місяця17614
mod_vvisit_counterМинулого місяця51060
mod_vvisit_counterВсього1711109

Президент України

Урядовий портал