Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

„Жовківщина футбольна 2011”. Підсумки

e-mail Друк PDF

.Futbolna_Zhovkavwuna_2011_1

16 січня відбулася урочиста Академія „Жовківщина футбольна 2011” за підсумками футбольного сезону. Організатором свята виступила Федерація футболу Жовківсщини (А. Козенко) за підтримки депутата Львівської обласної ради Тараса Козака.

На урочистостях виступили з вітальним словом: голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо, голова Жовківської районної ради Тадей Швай, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Дмитро Чернюх, голова постійної комісії Жовківської райради з питань молоді та спорту Володимир Босий, депутат Львівської облради Тарас Козак.

Нагороди, - кубки, грамоти, медалі отримали команди-призери 2-ї і 1-ї ліги чемпіонату Жовківського району, а також тренери і судді. Футбольна федерація Жовківщини відзначила подяками керівництво району за підтримку розвитку спорту серед молоді.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p16.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора2282
mod_vvisit_counterЦього тижня8903
mod_vvisit_counterМинулого тижня12124
mod_vvisit_counterЦього місяця34275
mod_vvisit_counterМинулого місяця49442
mod_vvisit_counterВсього1624256

Президент України

Урядовий портал