Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Представлення новопризначеного голови Жовківської районної державної адміністрації Степана Ціолковського

e-mail Друк PDF

.Predstavlenja_golovu_1

Сьогодні, 16 січня голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, у сесійному залі Жовківської районної ради, представив новопризначеного голову Жовківської районної державної адміністрації Степана Ціолковського.

Predstavlenja_golovu_3

На представленні були присутні: керівництво райдержадміністрації, голова Жовківської районної ради, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА, керівники установ, депутати районної ради, голови місцевих рад.

Михайло Костюк ознайомив присутніх з розпорядженням Президента України Віктора Януковича № 8/2012-рп "Про призначення С.Ціолковського головою Жовківської районної державної адміністрації Львівської області" та звернувся до присутніх з побажанням сумлінної праці на благо розвитку району та покращення добробуту його жителів.

Голова Львівської ОДА подякував першому заступнику голови Жовківської РДА Юрію Демчишину за роботу по забезпеченню виконання показників району на належному рівні.

Перед присутніми виступив голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський, який подякував Президенту України, голові Львівської обласної державної адміністрації за виявлену довіру обійняти відповідальну посаду у Жовківському районі, висловив надію на плідну співпрацю з керівниками усіх ланок територіально-господарського комплексу району з метою вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку Жовківщини, проблемних питань території, а також висловив надію на підтримку від Львівської обласної державної адміністрації.

Predstavlenja_golovu_2

Predstavlenja_golovu_4

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p16.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора2282
mod_vvisit_counterЦього тижня8903
mod_vvisit_counterМинулого тижня12124
mod_vvisit_counterЦього місяця34275
mod_vvisit_counterМинулого місяця49442
mod_vvisit_counterВсього1624256

Президент України

Урядовий портал