Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Відкриття дорожного полотна "Львів-Рава-Руська"

e-mail Друк PDF

.Vidkrutja_dorogu_1

29 грудня перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Демчишин взяв участь у заходах з нагоди відкриття дорожного полотна протяжністю 58 км на трасі Львів – Рава-Руська після завершення ремонтних робіт, які провела фірма „ОНУР”.

Vidkrutja_dorogu_5

Vidkrutja_dorogu_4

З цієї нагоди на відкриття дороги прибули: голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, керівництво ОДА; радник начальника „Укравтодору” Ігор Завіський; начальник Служби автомобільних доріг у Львівській області Петро Шпитак; директор Львівського "облавтодору" Юрій Тарасович; керівництво фірми "ОНУР"; начальник Жовківського ДЕД Віктор Крупа; начальник філії Жовківського райавтодору Борис Олійник.

Петро Шпитак розповів, що роботи на цій дорозі почалися ще у 2007 році. Першим етапом у 2007-2008 рр. була реконструкція ділянки автомобільної дороги на підході до митного переходу «Рава-Руська». Починаючи з 2009 року розпочався ремонт автомобільної дороги від 5 км і до 63 км, тобто до тої ділянки, яка була відремонтована у попередні роки.

Vidkrutja_dorogu_2

Загальна кошторисна вартість – 282 млн грн. Усі роботи виконані за державні кошти.

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк відзначив, що ремонт цієї дороги зроблений якісно, тому що тут застосовувалися нові технології. А також додав, що об’єм руху на цих дорогах підходить до розрахункового об’єму – це 6-7 тис. автомобілів. Тому при проектуванні наступних етапів модернізації потрібно робити дороги по нових осях з відповідними штучними спорудами. І якраз наші дорожники-проектанти вже цим займаються.

Vidkrutja_dorogu_3

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p17.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора2282
mod_vvisit_counterЦього тижня8903
mod_vvisit_counterМинулого тижня12124
mod_vvisit_counterЦього місяця34275
mod_vvisit_counterМинулого місяця49442
mod_vvisit_counterВсього1624256

Президент України

Урядовий портал