Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Засідання Форуму Місцевого Розвитку Жовківського району

e-mail Друк PDF

.Forym_Misc_Rozvutky_log

У грудні 2011 року в приміщенні малого залу Жовківської районної ради відбулося чергове засідання Форуму Місцевого Розвитку Жовківського району.

У роботі Форуму взяли участь члени Координаційного комітету форуму, сільські голови та члени громад місцевих рад району, що були обрані для участі у проекті. Це Рава-Руська міська рада (голова Верещук І.А.), Надичівська сільська рада( голова Нестор М.І.), с.Кам'яна гора  ( голова Зінчук Н.М.) , с.Купичволя (Голова Давидович О.М.), с.Зіболки (голова Гусак О.М.)

Засідання відкрив координатор проекту у Жовківському районі Ігор Назар.

Розглядались питання щодо написання проектів, визначення пріоритетних проблем громад, анкетування учасників, роздано роздатковий матеріал.

На даний час іде опитування жителів місцевих рад щодо визначення проблем місцевості.

Чергова зустріч з представниками місцевих рад  планується на січень місяць.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p23.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні638
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня2105
mod_vvisit_counterМинулого тижня10832
mod_vvisit_counterЦього місяця17609
mod_vvisit_counterМинулого місяця51060
mod_vvisit_counterВсього1711104

Президент України

Урядовий портал