Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Служба у справах дітей Жовківської районної державної адміністрації інформує:

e-mail Друк PDF

.1320079615_siroti.-jpg

За період від 19 грудня до 23 грудня 2011 року:

службою здійснено виїзди у 5 рад району; обстежено умови проживання 20-ти дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; із батьками проведено бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків; 5-ом батькам вручено офіційні застереження про недопущення протиправних дій відносно дитини та виконання батьками обов’язку щодо виховання та розвитку дитини; із обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, знято 1-ну дитину; на облік дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, поставлено 9 дітей; прийнято участь у засіданні виконавчого комітету, на якому розглядалось питання про виконання батьком батьківських обов’язків щодо 3-х дітей; 44-ом дітям надано гуманітарно-речову допомогу; із 14-тю дітьми проведено індивідуальні профілактичні бесіди; на особистому прийомі 13-ом громадянам роз’яснено законодавство щодо: порядку позбавлення батьків батьківських прав; соціального захисту багатодітних сімей; оформлення державної соціальної допомоги для дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням; оформлення опіки  над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування; надання дозволу на вчинення правочинів щодо житла та майна від імені дітей; підготовлено та подано інформацію на доручення Львівської обласної державної адміністрації щодо надання спонсорської допомоги інтернатним закладам; відвідано 1-ну дитину, позбавлену батьківського піклування, яка виховується у сім’ї опікуна; до Дня св. Миколая, Новорічних та Різдвяних свят 170-ом дітям різних категорій Жовкіського району вручено новорічні подарунки; здійснювалася поточна робота із реєстром житла та майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах; поточна робота з обліком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах,  в Єдиній інформаційно-аналітичній системі “Діти”.

Станом на 23.12.2011 року у службі у справах дітей на обліку перебуває:

дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, – 90;

дітей-сиріт –  32;

дітей, позбавлених батьківського піклування – 67.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p16.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні228
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня1695
mod_vvisit_counterМинулого тижня10832
mod_vvisit_counterЦього місяця17199
mod_vvisit_counterМинулого місяця51060
mod_vvisit_counterВсього1710694

Президент України

Урядовий портал