Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Голова Жовківської РДА представив першого заступника Тараса Перейму

e-mail Друк PDF

.T_Perejma

21 лютого голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський представив першого заступника голови Перейму Тараса Марковича.

T_Perejma_1

Представлення пройшло в малому актовому залі, в якому були присутні начальники відділу апарату РДА, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, управлінь, відділів та служб району.

Степан Ціолковський подякував за роботу Юрію Демчишину, який на посаді першого заступника голови Жовківської райдержадміністрації протягом семи місяців виконував посадові обов’язки голови РДА. Юрій Демчишин зайняв посаду керівника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Ігор Тимощук з посади керівника управління праці та соціального захисту наседення  переведений на посаду керівника відділу з питань ЖКГ райдержадміністрації.

Тарас Перейма окреслив основні напрямки роботи на посаді першого заступника, наголосив на важливості спрямовувати зусилля на покращення життя жителів району, а також зазначив, на необхідності виявлення сумління всіх працівників у виконанні поставлених завдань.

Першочергово необхідно працювати над виконанням бюджету при постійному контролі за використанням бюджетних коштів. Перший заступник зазначив, що управління економіки має зосередити свою роботу на виконанні Програми соціально-економічного розвитку району та інших затверджених районних програм, над покращення інвестиційного клімату району.  Т. Перейма звернув  увагу на екологічні проблеми, вказав на важливість впорядкування обліку викоритання земельних ресурсів, як одного з основних  чинників поповнення коштів до бюджету.  В роботі галузі житлово-комунального господарства  буде посилений контроль за використанням коштів та якістю проведення робіт.

Степан Ціолковський побажав новопризначеному першому заступнику успішної роботи та реалізації накреслених планів.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p08.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора2282
mod_vvisit_counterЦього тижня8903
mod_vvisit_counterМинулого тижня12124
mod_vvisit_counterЦього місяця34275
mod_vvisit_counterМинулого місяця49442
mod_vvisit_counterВсього1624256

Президент України

Урядовий портал