Голова ЛОДА взяв участь у відкритті українсько-польського турніру з шахів

e-mail Друк PDF
shahy_1

.26 вересня в Будинку Вчених  відбулося урочисте відкриття українсько-польського турніру з шахів. Із вітальним словом до учасників звернувся голова облдержадміністрації Віктор Шемчук.

«Спорт єднає людей, – зазначив В.Шемчук. – А спільні заходи, у яких беруть участь представники із різних країн, не лише роблять спортивні змагання цікавішими, але й сприяють більш ширшій співпраці між державами-учасниками. Бажаю усім вам успіхів та нових перемог», – додав голова ЛОДА.

Окрім очільника області, учасників українсько-польського турніру з шахів привітали почесний президент Федерації шахів Львівської області Степан Давимука, консул Республіки Польща у м. Львові Домінік Багнюк, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Організаторами змагань є Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з Федерацією шахів України. Участь у турнірі візьмуть понад 70 студентських шахістів, які представлятимуть 11 вищих навчальних закладів України та Польщі.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p15.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні212
mod_vvisit_counterВчора3000
mod_vvisit_counterЦього тижня15035
mod_vvisit_counterМинулого тижня17202
mod_vvisit_counterЦього місяця55049
mod_vvisit_counterМинулого місяця86505
mod_vvisit_counterВсього2009170

Президент України

Урядовий портал