"Забезпечити розвиток пріорітетних для району галузей економіки, сприяти формуванню економічного середовища для розвитку бізнесу та приватних ініціатив", - Степан Ціолковський

e-mail Друк PDF

.yjyjvyjvy

4 вересня голова районної державної адміністрації Степан Ціолковський провів нараду про реалізації в районі завдань та доручень Президента України щодо реалізації Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

На нараді були присутні: Тарас Перейма – перший заступник голови райдержадміністрації; Людмила Бобель – керівник апарату Жовківської РДА; Олександра Клячківська – в.о. начальника фінансового управління; Любов Бунечко – в.о. начальника ДПІ у Жовківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області; Марія Скоропад - керівник управління економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА, яка доповіла про соціально- економічний стан району за підсумками роботи  в першому півріччі цього року. Зокрема: У промисловому комплексі пріорітетними галузями є – виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (питома вага в обсягах реалізованої промислової продукції складає 38.0 відсотка), виробництво деревини і виробів з деревини (13%), металургія та обробка металу, машинобудування  (24.3%).

Реалізовано промислової продукції за звітній період – на 167, 4 млн. грн. , що на 42 % більше рівня минулого року.  У 2013 році спостерігається значний ріст у розвитку сільськогосподарської галузі району, збільшення посівних площ. Так зернових культур посіяно на площі 21.3 тис. га, що на 9.6 відсотка більше  рівня минулого року, цукрових буряків на площі 0.4 тис. га, що на 78 % більше минулого року, збільшено площі під вирощування картоплі та овочів на 2 %  проти 2012 року.

До загального фонду місцевого бюджету району станом на 1 липня  мобілізовано 27. 8 млн. грн., що на 2.3 млн більше від рівня минулого року.

Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за звітній період склала 2031 грн, що на 5.4 % більше ніж у відповідному періоді минулого року.  Заборгованість із виплати звробітної плати суттєво зменшилась у порівнянні з відповідним періодом минулого року  - на 59.1 %.

Пенсійних виплат у цьому році виплачено на 12.1 % більше ніж у 2012 році .

За  січень – червень 2013 року створено 756 нових робочих місць, що склало 52.1 % виконання річного завдання.

Голова районної державної адміністрації С.З.Ціолковський, вислухавши присутніх зазначив, що необхідно забезпечити розвиток пріоритетних для району галузей економіки, сприяти формуванню економічного середовища для активного розвитку бізнесу та приватних ініціатив.

Степан Ціолковський дав доручення:

М.Скоропад, О.Ліщинській,Г.Вус:

Доповісти щодо проведення структурних змін в економічному та соціальному житті району шляхом підвищення ефективності державного управління, модернізації базових галузей економіки.

Забезпечити формування сприятливого економічного середовища для розвитку бізнесу та приватної ініціативи на території району.

М.Скоропад, О.Ліщинській, Т.Марків:

Провести роботу у сфері підвищення соціальних стандартів та рівня добробуту громадян району, збільшення кількості робочих місць.

М.Скоропад:

Організувати нараду з керівниками підприємств району з метою обговорення проблемних питань функціонування підприємницької діяльності.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p09.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2415
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЦього тижня4829
mod_vvisit_counterМинулого тижня16251
mod_vvisit_counterЦього місяця40511
mod_vvisit_counterМинулого місяця80325
mod_vvisit_counterВсього2248616

Президент України

Урядовий портал