Олімпійський урок відбудеться у навчальних закладах області

e-mail Друк PDF

thumb-article-270x200-H4Dd

.13 вересня до Дня фізичної культури та спорту на Львівщині відбудеться ряд заходів в рамках унікальної Всеукраїнської акції – Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Основною метою акції є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, а також формування у дітей та молоді мотивації до здорового способу життя, виховання дітей, підлітків на гуманістичних ідеалах олімпізму.

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації від 28.08.2013 р. № 351 «Про проведення Всеукраїнського олімпійського уроку та олімпійського тижня», в загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладах області відбудуться різноманітні спортивно-масові заходи. Зокрема, проводитимуться заходи у теоретичній формі – вікторини, диспути, конференції, зустрічі з видатними спортсменами, тренерами, ветеранами та діячами фізичної культури та спорту, а також практичному вигляді – міні-турніри, естафети, показові виступи вихованців спортивних шкіл і секцій, показові тренування з видів спорту у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійський урок».

Основними формами проведення Олімпійського тижня стануть спортивно-видовищні дійства, обов’язковими елементами яких є проведення змагань з олімпійських видів спорту, семінарів, конференцій, конкурсів пов’язаних з розвитком і пропагандою олімпійського руху, починаючи з Дня фізичної культури та спорту (14 вересня) до 21 вересня.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p00.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора2027
mod_vvisit_counterЦього тижня8707
mod_vvisit_counterМинулого тижня6378
mod_vvisit_counterЦього місяця29439
mod_vvisit_counterМинулого місяця52777
mod_vvisit_counterВсього1775792

Президент України

Урядовий портал