Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Про відзначення 15-ї річниці Конституції України

e-mail Друк PDF

gerb

.Україна

ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ

від 18 квітня 2011 року  № 255

м. Жовква

Про відзначення 15-ї річниці
Конституції України

На виконання Указу Президента України від 25 жовтня           2010 року № 965/2010 “Про відзначення 15-ї річниці Конституції України» та на розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 22 лютого 2011 року       № 122/0/5-11 «Про відзначення 15-ї річниці Конституції України», з метою належної підготовки та відзначення у         2011 році 15-ї річниці Конституції України:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення 15-ї річниці Конституції України (надалі – Оргкомітет) та затвердити його склад згідно з додатком 1.
  2. Затвердити заходи з підготовки та відзначення 15-ї річниці Конституції України згідно з додатком 2.
  3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації              Ю. Демчишина.

Голова районної державної
адміністрації ............./підпис/...............В.М. ВОЛОШИН

до розпорядження голови
від 18.04.2011р. № 255

Склад

організаційного комітету з  відзначення 15-ої річниці Конституції України

В. Волошин – голова райдержадміністрації, співголова оргкомітету

Т. Швай – голова районної ради, співголова оргкомітету (за згодою)

Ю. Демчишин – перший заступник голови райдержадміністрації, заступник співголови оргкомітету

Члени оргкомітету:

О. Попруженко –  керівник апарату райдержадміністрації

О. Калиновська – керівник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації

О. Голінка – начальник відділу з питань  внутрішньої політики, зв’язків із засобами масової інформації та громадськістю апарату райдержадміністрації

Н. Марцін – начальник організаційно-кадрового відділу апарату райдержадміністрації

В. Соловйов – керівник відділу освіти райдержадміністрації

С. Кунинець – керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації

Я. Каліка – редактор районного  часопису “Відродження”(за згодою)

Б. Кондрат – голова Жовківської районної історико-культурологічної організації  ім. Василя Стуса «Меморіал» (за згодою).

райдержадміністрації        /підпис/ · ·Олег Попруженко

до розпорядження голови
від 18.04.2011р. № 255

ЗАХОДИ

щодо підготовки та  відзначення 15-ої річниці Конституції України

1. Підготувати та подати в районний часопис “Відродження” привітання голови райдержадміністрації та голови районної ради.

О. Голінка

24 червня 2011 року

2. Провести тематичний вечір з нагоди Дня Конституції України  у  районному  Народному Домі м. Жовква.

Ю.Демчишин, С. Кунинець, Н. Марцін

24 червня  2011 року

3. Провести урочисте покладання квітів до пам’ятних знаків та пам’ятників видатним діячам українського державотворення у населених пунктах району. Організувати зібрання, вечори, мітинги, святкові концерти в містах, селищах та селах району.

Сільські, селищні, міські голови, С. Кунинець

24 –28 червня 2011 року

4. Організувати публікації в районному часописі  “Відродження” присвячені 15-й річниці Конституції України.

О.Голінка, Я.Каліка

21-30 червня 2011 року

5. Організувати та провести у закладах культури, установах для дітей та молоді просвітницьких тематичних заходів, спрямованих на формування правової культури, поваги до Основного Закону України, усвідомлення його ролі в українському державотворенні, отримання знань про конституційні права, свободи та обов’язки знань з історії становленя та розвитку відчизняного конституційного права і діяльності видатних правників у цій сфері.

С. Кунинець, В. Соловйов

Сільські, селищні, міські голови

Червень 2011 року

6. Провести молодіжні та спортивні змагання в містах, селищах та селах району.

О. Калиновська,

24-30 червня 2011 року

7. Розгорнути тематичні виставки в бібліотеках району присвячені 15-й річниці      Конституції України.

С. Кунинець

Червень 2011 року

8. Відзначити грамотами працівників, окремих громадян, які активно сприяють розвиткові констракційного процесу та зміцненню державності

О.Попруженко

28 червня 2011 року

9. Забезпечити художнє оформлення вулиць та площ міст Жовква, Дубляни, Рава-Руська і інших населених пунктів району.

Сільські, селищні, міські голови

райдержадміністрації        /підпис/ · ·Олег Попруженко

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p23.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні177
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня177
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30586
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674781

Президент України

Урядовий портал