Налагоджувати шляхи до споживачів, сприяти забезпеченню мешканців району продукцією вирощеною нашими товаровиробниками

e-mail Друк PDF

P1012982.

29 листопада голова РДА С. Ціолковський провів  нараду  щодо розвитку ринкових відносин на території району  та проведення ярмарку у м. Жовкві.

У нараді взяли участь: перший заступник голови РДА Тарас Перейма, заступник голови РДА Володимир Босий, міський голова м. Жовкви Петро Вихопень, начальник ДПІ у Жовківському районі Анатолій Сисюк, начальник РВ УМВСУ у Жовківському районі Ярослав Ващишин, головний санітарний лікар району Ігор Тутік, Роман Гапоненко – головний ветеринарний лікар району, керівник управління економіки  РДА Марія Скоропад, начальник управління АПР Микола Верещак, голова Жовківської райспоживспілки Володимир Чучвара, директор ТзОВ « Жовківський ринок» Михайло Добрусь, директор ТзоВ « Вега» Анатолій Душний.  Були обговорені питання стихійної торгівлі у місті Жовкві, організація та проведення ярмарку, який планується провести 8 грудня, та питання щодо проведення відповідної роботи з директорами переробних підприємств для більш ширшого їх залучення до реалізації продукції на споживчому ринку району.

«Ринок та ринкові відносини не повинні бути пущені на самоплив, з виробниками та переробними підприємствами потрібно проводити роботу, допомагати їм налагоджувати шляхи до споживачів, сприяти в забезпеченні мешканців району продукцією вирощеною у нашому районі за доступними цінами.», - сказав голова РДА Степан Ціолковський.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p21.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні212
mod_vvisit_counterВчора3000
mod_vvisit_counterЦього тижня15035
mod_vvisit_counterМинулого тижня17202
mod_vvisit_counterЦього місяця55049
mod_vvisit_counterМинулого місяця86505
mod_vvisit_counterВсього2009170

Президент України

Урядовий портал