Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Відбулася робоча нарада з головами місцевих рад

e-mail Друк PDF
.IMG 16921411

14 листопада перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Любов Дунець провела нараду з головами місцевих рад.

У роботі взяли участь: заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, заступник начальника відділу обробки даних демографічної та соціальної статистики ГУ статистики у Львівській області Таїсія Фалатюк, начальник відділу аналізу даних статистики сільського господарства та навколишнього середовища ГУ статистики у Львівській області Любомира Шалай, начальник відділу збирання, введення, контролю даних статистичних спостережень, взаємодії з респондентами та роботи з постачальниками адміністративних даних ГУ статистики уЛьвівській області Оксана Ключник, керівники відділів та структур РДА, голови та секретарів місцевих рад.

Порядок денний:

1.Про якість заповнення та терміни подання територіальним органам Держстату відомостей про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

2.Про зміни до форми державного статистичного спостереження№6-сільрада (річна) «Звіт про об'єкти господарського обліку» та Порядку обліку особистих селянських господарств сільськими, селищними та міськими радами.

3.Про подання статистичної звітності в електронному вигляді

4.Про проведену роботу по аудиту землі в розрізі місцевих рад району

5.Про підготовку пропозицій на конкурс мікропроектів на 2018 рік

6.Про хід проведення осіннього призову та оцінку виконання планового завдання набору на військову службу.

7.Про виконання бюджету за 2017 рік та особливості формування місцевих бюджетів на 2018 рік.

8.Про впровадження дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства – Казначейство»

9.Про підготовку пропозицій на виконання обласної програми «Спортивний майданчик» на 2018 рік.

За підсумками наради були надані відповідні доручення та встановлений контроль за їх виконанням.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p17.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні175
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня175
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30584
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674779

Президент України

Урядовий портал