Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

1600 учасників: на Львівщині відбудеться VIII відкритий дитячо-юнацький хоровий фестиваль-конкурс «Співаймо канон»

e-mail Друк PDF
.DSC 0697 1510655043 613x407.6689453125 3 0

16-19 листопада на Львівщину з’їдуться 44 хорових колективи з 22 міст та містечок 5 областей України аби взяти участь у VIII відкритому дитячо-юнацькому хоровому фестивалі-конкурсі «Співаймо канон». Про це під час прес-конференції, присвяченій підготовці до фестивалю-конкурсу розповіли його організатори.

Загальна кількість учасників хорів, яких очікують на фестивалі – понад 1600, вік хористів – від 7 до 23 років.

Як зазначила Мілена Медвідь – директор методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури при департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації мета фестивалю - популяризувати дитячу хорову музику, підвищити рівень виконавської майстерності дитячих та молодіжних колективів.

«Цьогорічний фестиваль присвячений народній пісні, а почесною гостею стане доктор філософії мистецтва, заслужений діяч мистецтв та відома українська композиторка Богдана Фільц» - зазначила під час прес-конференції одна із ідейних натхненників та засновників фестивалю, директор ЛДМШ № 8 Світлана Карпович.

« В межах фестивалю-конкурсу відбудеться спеціальний семінар для керівників дитячих хорових колективів та майстер-класи, вони у нас відбуваються традиційно. Цього, 2017 року семінар передбачений для викладачів хорових дисциплін Львівської області мистецьких та музичних шкіл Львівщини» - додав один із ідейних натхненників та засновників фестивалю викладач ЛДШМ №10 Євгеній Карпович.

Довідково:

Дитячо-юнацький хоровий фестиваль «Співаймо канон» проводять щорічно з 2010 року. Його задумали і втілили в життя львівські хормейстери та педагоги Євгеній Карпович, Світлана Карпович та Наталія Манько.

З часу створення фестиваль конкурс ставить перед собою завдання:

- спонукати до багатоголосого співу у формі канону;

- сприяти зміцненню творчих зв’язків між хорами;

- популяризувати творчість українських композиторів;

За час існування фестиваль об’єднав дітей та молодь з понад 60 хорових колективів. Географія представництва на фестивалі - це дитячі та молодіжні хорові колективи з міст: Львова, Києва, Ужгорода, Рівного, Івано-Франківська, Тернополя,Хмельницька, Вишгорода, Сарн, Кам’янця-Подільського, Первомайська (Миколаївська обл.), Здолбунова, Дрогобича, Самбора, Старого Самбора, Сокалю, Золочева, Стрия, Ходорова, Дублян, Винник, Миколаєва, Рудок, Турки та інших.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p17.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні175
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня175
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30584
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674779

Президент України

Урядовий портал