Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Відбулася щотижнева апаратна нарада

e-mail Друк PDF
.IMG 16371311

13 листопада перший заступник голови Жовківської районної державної адміністрації Любов Дунець провела апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА.

На нараді були присутні: Юрій Дубневич – заступник голови Жовківської РДА, Роман Горбань – голова Жовківської районної ради, Анна Богуш – керівник апарату Жовківської РДА, Ігор Шевців - головний лікар Жовківської ЦРЛ, Марія Хіта – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення РДА, Наталя Матвіїв – начальник загального відділу апарату РДА, Володимир Свідняк – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА, Мар’ян Бонк - начальник Центру надання адміністративних послуг РДА, Михайло Коваль – начальник відділу освіти РДА, Галина Кітинська – начальник відділу агропромислового розвитку РДА, Ігор Гуменюк – начальник управління соціального захисту населення РДА, Галина Вус – начальник фінансового управління РДА, Віра Павлова – начальник служби у справах дітей РДА, Орест Цап – начальник відділу містобудування та архітектури РДА, головний архітектор, Мар'яна Близнюк – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату РДА, Олег Попруженко – начальник сектору житлово-комунального господарства, Тетяна Комар - начальник Жоківського РУ ДКСУ у Львівській області, Галина Фесюк – начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА, Надія Марцін – начальник відділу персоналу, Ольга Калиновська – завідувач сектору молоді та спорту, Наталя Козаченко – начальник сектору цивільного захисту, Олег Бакум - начальник юридичного відділу апарату РДА, Людмила Бобель - начальник архівного відділу.

Любов Дунець підвела підсумки скайп-конференції та звернула увагу на ті питання, що потребують вирішення. Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня.

Підводячи підсумки наради, перший заступник голови Жовківської районної державної адміністрації дала відповідні доручення присутнім керівникам та побажала всім вдалого робочого дня.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p04.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні172
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня172
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30581
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674776

Президент України

Урядовий портал