Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Вітаємо переможців обласних конкурсів!

e-mail Друк PDF

.Роза на нотах

Підведено підсумки Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю «Сурми звитяги» у м. Львів. Цьогоріч у ньому взяло участь 12000 конкурсантів. У фестивалі представники Жовківського району ІІ місця посіли: Народна вокальна студія В.Кирилюк, вихованці Жовківського РЦДЮТ ; у номінації солісти-вокалісти Аліна Арсєнтьєва, вихованка Жовківського РЦДЮТ, Іванна Мазурак, учениця Потелицької ЗОШ І-ІІІ ст.

Спеціальну відзнаку журі за оспівування героїв- сучасників у номінації авторська поезія отримала Жолобкович Іванна, учениця Грядівської ЗОШ І-ІІ ст. Диплом фестивалю за молодіжне трактування патріотичної тематики у номінації авторська патріотична пісня отримав Климко Роман, учень Магерівської ЗОШ І-ІІІ ст.

9 листопада, у Львівському обласному Будинку вчителя відбувся традиційний фестиваль-конкурс професійної майстерності педагогічних працівників Львівщини «Співоча освітянська родина». Почесне ІІІ місце посів сімейний дует «Жайвір» Магерівської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Ігоря Сковрона.

Вітаю всіх із перемогою і зичу творчої наснаги та пошуків.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p10.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні168
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня168
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30577
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674772

Президент України

Урядовий портал