Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Департамент цивільного захисту закликає краян бути обережним із газом та опалювальними приладами

e-mail Друк PDF
/rem 6469 1510298339 613x406.74352941176 3 0

Статистика свідчить, що найбільше випадків отруєння чадним газом спостерігається на початку опалювального сезону: хтось не встиг перевірити тягу димоходу, інші придбали нові газові колонки та котли. Більшість нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням людей чадним газом, відбувається через порушення абонентами умов безпечної експлуатації газових приладів та пічного опалення.

Крім цього, до нещасних випадків призводить несанкціоноване втручання власників газового обладнання в роботу системи газопостачання та конструкцію газових приладів.

Так, 9 листопада у с. Оброшино Пустомитівського району в приватному житловому будинку отруїлись, попередньо, чадним газом 6 осіб (з них 3 дітей), яких госпіталізували до лікувальних закладів м. Львова. Після надання необхідної медичної допомоги потерпілих у стані наближеному до задовільного виписано для проходження лікування за місцем проживання.

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА закликають мешканців області відповідально ставитися до безпечного поводження з газом у побуті, адже постраждати може не тільки вона сама, а й близькі та рідні, сусіди. То ж радимо вам – уважно стежте за роботою газового обладнання у себе в оселі та на прилеглій території і при найменших ознаках неполадок звертайтеся до аварійної служби за телефоном "104".

Користуючись газовими приладами мешканці повинні:

- відкривати кватирку на час роботи газових приладів;

- перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;

- слідкувати, щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;

- не закривати решітку вентиляційного каналу;

- не залишати працюючі газові прилади без нагляду;

- вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів;

- після закінчення користування газовими приладами перекривати крани на газових приладах і перед ними;

- не використовувати газову плиту для обігріву приміщення;

- у разі несправності газового обладнання викликати працівників ПАТ "Львівгаз";

- негайно перекривати контрольні крани на газових приладах у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу і повідомити аварійну службу за телефоном "104".

Будьте обережні, щоб уникнути отруєння токсичними компонентами вихлопних газів або продуктів горіння:

- не залишайтесь у не провітрюваному гаражі, де знаходиться автомобіль з включеним двигуном;

- заводячи машину в гаражі, завжди відкривайте двері;

- не залишайте дітей без нагляду, не дозволяйте їм пустощів з вогнем;

- контролюйте процес приготування їжі аби приготування вечері чи сніданку не стали лихом.

У разі появи перших ознак отруєння чадним газом або токсичними компонентами вихлопних газів чи продуктів горіння (головний біль, запаморочення, загальна слабкість, нудота, блювота), необхідно негайно викликати лікаря за телефоном "103" або сповістити сусідів про потребу медичної допомоги.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p14.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні172
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня172
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30581
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674776

Президент України

Урядовий портал