Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Освіта, туризм, культурний розвиток – ключові напрямки співпраці Львівщини з Південно-Моравським краєм

e-mail Друк PDF
/DSC 1792 1510240841 613x337.15 3 0

У четвер, 9 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із заступником гетьмана Південно-Моравського краю Чеської Республіки Яном Вітулою.

Очільник області привітав делегацію і наголосив, що Львівщина готова поглиблювати співпрацю з Чеською республікою у культурній та освітній сферах.

“Ми зацікавлені у тому, щоб зберегти в Університеті Масарика викладання української мови і лінгвістики і збільшити кількість охочих вивчати філологію. А також ми хочемо у Львівському університеті зробити промоцію вивчення чеської мови”, – підкреслив Олег Синютка.

У свою чергу заступник гетьмана Південно-Моравського краю Чеської Республіки Ян Вітула закцентував увагу на співпраці у сфері освіти, а також відкритті авіасполучення Львів-Брно у 2018 році, що сприятиме розвиту туристичного напрямку та інфраструктури.

“Ми маємо можливість відкрити чеський електорат на Львівщині, де б студенти вивчали чеську мову, і друга важлива справа – відкриття авіасполучення з наступного року”, - зазначив Ян Вітула.

Зокрема представники делегації висловили пропозиції посилити комунікацію на рівні не лише університетів, але й шкіл, а також створити курси чеської мови для українських бізнес-спільнот.

Також під час зустрічі сторони порушили питання співпраці на міжрегіональному рівні, зокрема між громадами Львівщини та Південно-Моравського краю, окреслили шляхи здійснення спільних заходів у галузі культури, туризму, спрямованих на взаємну промоцію регіонів.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p25.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2341
mod_vvisit_counterВчора1429
mod_vvisit_counterЦього тижня8137
mod_vvisit_counterМинулого тижня10120
mod_vvisit_counterЦього місяця27767
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1671962

Президент України

Урядовий портал