Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Медиків навчають працювати в системі e-Health

e-mail Друк PDF
/IMG 7975 1510240716 613x459.75 3 0

Сьогодні, 9 дистопада, головних лікарів та адміністраторів медичних закладів первинної ланки навчалb впровадженню електронної системи e-Health.

Захід організований проектним офісом e-Health при МОЗ за сприяння департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА. Своїм освітнім туром проектний офіс планує охопити всі регіони України. Львівщина стала сьомим пунктом цього туру, який відбувається за підтримки проекту EDGE, що фінансується Урядом Канади та проекту U-LEAD.

Електронна система охорони здоров’я стане обов’язковою з серпня 2018 року, але готуватися до її впровадження заклади області почали ще минулого літа. Вже сьогодні до e-Health приєдналися 13 медичних установ Львівської області.

«Зараз підключаємо до мережі Інтернет всі сільські лікарські амбулаторії. Сьогодні завдяки обласному бюджету та субпроекту Світового Банку вже поставлено 202 комп’ютери, а до кінця року будуть підключені ще 70 амбулаторій та всі жіночі консультації, які знаходяться в області. Лише чітко сформована система, яка насамперед орієнтована на пацієнта, дасть змогу отримати якісну, швидку і своєчасну медичну допомогу», - наголосила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Впровадження e-Health, насамперед, спрямоване на підвищення якості медичних послуг. Система стане основою для нової системи виплат «гроші ходять за пацієнтом»: держава платитиме певну суму за кожного пацієнта, що уклав з лікарем спеціальну угоду – декларацію. А пацієнти обиратимуть самі, послугами якого лікаря первинної медичної допомоги користуватися. Отже, e-Health дозволить ефективно витрачати державні кошти та розвивати систему охорони здоров’я.

Навчальний семінар включав загальний огляд електронної системи, юридичний блок, фінансову модель та технічні аспекти e-Health. Лікарів навчали покроковому підключенню до системи e-Health: вибір МІС (медична інформаційна система), реєстрація лікаря та реєстрація Декларації.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p18.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2339
mod_vvisit_counterВчора1429
mod_vvisit_counterЦього тижня8135
mod_vvisit_counterМинулого тижня10120
mod_vvisit_counterЦього місяця27765
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1671960

Президент України

Урядовий портал