Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Глава держави: Японія є надзвичайно важливим стратегічним партнером і справжнім другом України

e-mail Друк PDF
.39b5586dafe586e47ed3e43c293d4595 1510251019 extra large

«Сьогодні маю велику честь відкрити виставку «Уявний путівник: Японія», яка представить українському глядачеві традиційне та сучасне мистецтво Японії. Відкриває для українців таку красиву і таку улюблену країну, як Японія. Ця подія вінчає собою Рік Японії в Україні», - сказав Президент Петро Порошенко під час урочистої церемонії.

Петро Порошенко нагадав, що ідея подібного масштабного проекту – проведення як виставки, так Року Японії в Україні, виникла у квітні минулого року під час його офіційного візиту у Токіо. Він зауважив, що тоді відбулись надзвичайно ефективні переговори з Прем’єр-міністром Сіндзо Абе і було досягнуто домовленостей про економічні, соціальні зв’язки, а також домовленості про культурні події, які мають відбуватись цього року.

«Я можу зараз наголосити, що у відносинах між Україною і Японією ми не маємо жодних проблемних питань. Ми маємо надзвичайно яскраві перспективи розвитку наших відносин», - підкреслив Петро Порошенко.

«Можу наголосити, що Японія є надзвичайно важливим стратегічним партнером України. Японія є справжнім другом, який, як відомо, пізнається у скрутні часи», - сказав Глава держави та додав, що у 2014 році, з перших хвилин анексії Криму Росією, Україна одразу ж відчула надійне плече друга.

Президент висловив вдячність за тверду політику Японії щодо невизнання незаконної анексії Криму, засудження агресії Росії на Сході нашої держави, підтримку Резолюції Генеральної асамблеї ООН, співавтором якої була Японія, а також чітке і послідовне дотримання політики санкцій щодо Росії.

Петро Порошенко також подякував японським партнерам за постійну і всебічну допомогу, яка надається в різних сферах. Він нагадав, що разом з паном Послом Японії в Україні відвідував різні військові шпиталі по всій країні, куди передавали найновітніше електронне медичне обладнання, яке значно покращувало процес реабілітації українських героїв.

Крім того, Японія надає великі кредити для вирішення різноманітних проблем починаючи від інфраструктурних проектів по всіх країні, і завершуючи будівництвом аеропортів. «Це також символ наших ефективних відносин», - додав він.

Глава держави подякував Послу та колективу Посольства за організацію Року Японії в Україні. «Виступи японських артистів, проведення фестивалів японської культури, музейних виставок, спортивних змагань майстрів Кендо надовго залишаться у пам’яті українців по всій Україні», - зауважив Президент. Він також відзначив, що кожної весни 2500 дерев сакури розквітають в багатьох містах України і вони стали символами надійної та міцної українсько-японської дружби.

Окремо Глава держави нагадав про відкриття мурала японського художника Кенсуке Міядзакі в одній зі шкіл Маріуполя, яка знаходиться недалеко від фронту і неодноразово обстрілювалась з боку проросійських терористичних формувань.

«Цей мурал також став символом українсько-японської дружби», - сказав Президент, додавши, що японському митцю створювати стінопис допомагали українські діти. «І це допомагало їм забути на деякий час жахи війни, обстріли, військові дії, які відбуваються поруч з їхніми домівками. Та повірити у те, чого я, як Президент України, і левова частина українців прагнуть більш за все – повірити в те, що скоро на українську землю прийде довгоочікуваний мир», - зазначив Глава держави. Він додав, що цей мир може бути принесений, в тому числі, і за допомогою миротворців – «блакитних шоломів» за мандатом Ради безпеки ООН. «І це рішення, якщо і коли воно буде прийнято, також буде ухвалено за допомогою наших японських партнерів», - зауважив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що за цей рік дуже багато зроблено: «Саме такі події сприяють подальшому духовному збагаченню та зближенню наших народів, долаючи дуже велику географічну відстань. Але ми відчуваємо, що ми поруч. І це дуже важливе відчуття справжніх друзів»

Президент також подякував за підтримку Прем’єр-міністру Японії пану Сіндзо Абе, доброму другові України, та привітав його з перемогою на нещодавніх парламентських виборах.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p04.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні173
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня173
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30582
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674777

Президент України

Урядовий портал