Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Президент: Лібералізація візового режиму з Японією – добрий приклад дружби між нашими країнами

e-mail Друк PDF
.2a5011dfd0fa430605b6bcecc7fdb8f5 1510251019 extra large

Президент Петро Порошенко переконаний, що лібералізація візового режиму між Україною і Японією стане добрим прикладом дружби та партнерства двох держав.

Під час урочистої церемонії відкрити виставки «Уявний путівник: Японія» з нагоди Року Японії в Україні, Глава держави нагадав про свій офіційний візит до Японії у квітні минулого року та переговори з Прем’єр-міністром Сіндзо Абе щодо лібералізації візового режиму для українців.

«Дуже важливо, щоб українці мали можливість вільно подорожувати світом», - наголосив Петро Порошенко та підкреслив важливість 2017-го року – як року «відкриття безвізових подорожей для громадян нашої країни». Президент також нагадав про запровадження безвізового режиму для громадян України з країнами Євросоюзу, нещодавнє підписання угоди про безвізовий режим між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами та домовленості з урядом Канади з цього питання.

«Сьогодні ми чекаємо також важливих повідомлень щодо лібералізації візового режиму з Японією», - зазначив Петро Порошенко та наголосив, що «дуже невелика кількість країн отримує подібну лібералізацію» і назвав це «гарним прикладом дружби між нашими країнами».

В свою чергу, Державний міністр закордонних справ Японії Кадзуюкі Накане повідомив про спрощення з 1 січня 2018 року візових вимог для громадян України для короткострокових візитів у Японію.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p10.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні174
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня174
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30583
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674778

Президент України

Урядовий портал