Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

e-mail Друк PDF

/650x290 1

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід -
IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Енергонезалежність – незмінний курс України. На цьому шляху здійснюються реформи у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. За останні 3 роки завдяки послідовним діям Уряду удосконалено законодавство та запроваджено низку стимулів для залучення інвесторів. У результаті близько 800 млн євро інвестовано в українські проекти «чистої» енергетики. На Інтерактивній карті з енергоефективності та відновлюваної енергетики України “UAMAP” зібрано нові проекти на 1,2 млрд євро.

Прийшов час розкрити на повну силу інвестиційний потенціал України у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності.

Широке впровадження проектів у цих сферах означатиме для України не лише зменшення енергозалежності, а й економічне зростання, додаткові надходження у місцеві бюджети, створення нових робочих місць, збільшення зайнятості населення, і головне – підвищення добробуту українців!

Консолідувати зусилля влади, бізнесу, інвесторів та експертів у цьому напрямі допоможе Міжнародний бізнес-форум. Акцент цьогорічного заходу – стимулювання реалізації «зелених» проектів в регіонах країни та підвищення ефективного споживання енергоресурсів в енергоємних секторах економіки.

Ключові питання Форуму:

• Інвестиційна привабливість проектів у сфері відновлюваної енергетики - погляд інвесторів;
  • Успішні приклади реалізації «зелених» проектів;
  • Перспективи розвитку відновлюваної енергетики. Оцінка експертів. Міжнародний досвід;
  • Енергоефективні та «чисті» технології у промисловості – гарантія підвищення конкурентоспроможності економіки.

Для участі у Форумі запрошуються: парламентарі, представники центральних та місцевих органів влади, мери міст, представники посольств, банківських установ, міжнародних фінансових інституцій, бізнесу, потенційні інвестори, експерти, представники громадських організацій, науковці, ЗМІ, а також усі бажаючі та зацікавлені питаннями розвитку сфери енергоефективності та "чистої" енергетики.

Організатор – Держенергоефективності.

Форум проводиться за підтримки:

- Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні»;

- Проекту GIZ «Реформа в сфері енергоефективності в Україні»;

- Проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні»;

- Проекту ЮНІДО "Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України";

- Проекту GEF/UNIDO UKRIEE «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України»;

- Представництва Фонду ім. Г. Бьолля в Україні;

- Центру ресурсоефективного та чистого виробництва;

- АБ «Укргазбанк»;

- АТ «Ощадбанк».

Програма Форуму на сайті: http://saee.gov.ua/forum/shedule.

Повна інформація на сайті Форуму: http://saee.gov.ua/forum.

Місце проведення: м. Київ, готель «Прем’єр Палац», бул. Т. Шевченка/вул. Пушкінська 5-7/29, Софіївський Гранд Хол.

Участь у Форумі безкоштовна! Кількість місць обмежена!

Важливо! Для участі у заході необхідно зареєструватись на сайті Форуму: http://saee.gov.ua/forum/about/registration.

Акредитація ЗМІ проводиться до 18:00 22.11.2017 р. за тел.: 044 590-59-65, 097-596-70-88, 096-906-85-95 та e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

З собою мати посвідчення журналіста або паспорт.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p02.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2337
mod_vvisit_counterВчора1429
mod_vvisit_counterЦього тижня8133
mod_vvisit_counterМинулого тижня10120
mod_vvisit_counterЦього місяця27763
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1671958

Президент України

Урядовий портал