Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Відкриття пам'ятного знаку "Борцям за волю України"

e-mail Друк PDF

.1326

8 листопада на території навчально-реабілітаційного центру І-ІІІ ступенів «Злагода» відкрили пам’ятний знак на вшанування пам’яті борців за волю України.

Участь у заході взяли заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, представники духовенства, громадськість, викладачі та учні навчально-реабілітаційного центру.

Відкриття пам’ятного знаку розпочали з гімну України. Опісля урочистості продовжились виступом вихователя центру Ігоря Полуситка, який ознайомив присутніх з історією героїчної боротьби українського народу за незалежність.

Почесне право відкрити пам’ятний знак було надано заступнику голови Жовківської райдержадміністрації Юрію Дубневичу та директору КЗ ЛОР «Жовківський навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ст.. «Злагода» Галині Пікловській. Освячення пам’ятника провів отець Лазар.

Після освячення діти центру до пам’ятника поклали запалені лампадки.

Юрій Дубневич подякував за ініціативу встановлення цього знаку та зазначив: «Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, чиї серця до останнього подиху мріяли про самостійну та неподільну Україну. Вічна пам’ять та шана тим, хто віддав життя за незалежність України, за нашу свободу! Низький уклін тим, хто захищав та продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої держави. Усіх закликаю пам’ятати подвиги героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності України. Слава Україні! Слава її героям! Миру всім нам!»

«Пам’ятний знак на вшанування пам’яті борців за волю України створений власними силами педагогічного колективу та спонсорської допомоги приватних підприємців Бориса Ореста, Михальчишина Ростислава та Франчука Юрія, за що ми їм безмежно вдячні»,- сказала у своєму виступі директор центру Галина Пікловська. А на завершення учні навчально-реабілітаційного центру та вокальний ансамбль «Срібні дзвони» подарували учасникам заходу свої художні номери.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p17.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні164
mod_vvisit_counterВчора1103
mod_vvisit_counterЦього тижня164
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця30573
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1674768

Президент України

Урядовий портал