Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Роль інститутів громадянського суспільства в питанні подолання корупції є вирішальною - результати круглого столу

e-mail Друк PDF
.DSC 0006 1507818232 613x407.645 3 0

Сьогодні, 12 жовтня, за сприяння Львівської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему «Роль інститутів громадянського суспільства у протидії поширенню корупції в Україні». Дискусійну зустріч ініціювала Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива».

В круглому столі взяли участь представники правоохоронних органів, громадських організацій та обласної влади.

В межах зустрічі порушили питання актуальних методів боротьби з корупцією на різних рівнях, відзначили необхідність співпраці із громадськими організаціями та зупинились на важливості співпраці усіх ланок із залученням незалежних експертів як українських, так і з-за кордону.

Учасники круглого столу зійшлись на думці з приводу актуальності та важливості залучення молодих спеціалістів до роботи в профільних органах, що займаються боротьбою з корупцією, а також відповідної фахової підготовки нових кадрів.

Окрім того, наголосили на доцільності проведення просвітницької роботи та інформаційних кампаній як інструмент запобігання корупції.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p00.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні91
mod_vvisit_counterВчора2282
mod_vvisit_counterЦього тижня8904
mod_vvisit_counterМинулого тижня12124
mod_vvisit_counterЦього місяця34276
mod_vvisit_counterМинулого місяця49442
mod_vvisit_counterВсього1624257

Президент України

Урядовий портал