Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Олег Синютка зустрівся із учасниками АТО Жовківщини, Сокальщини та м. Червоноград

e-mail Друк PDF
.IMG 9879

Сьогодні, 12 жовтня, у м. Жовква губернатор Львівщини Олег Синютка зустрівся із учасниками АТО із Сокальського та Жовківського районів, а також м. Червоноград.

Вже традиційно зустріч розпочалась із хвилини мовчання у пам'ять про полеглих воїнів АТО.

«Наші зустрічі це можливість поспілкуватись про ті проблеми, які зараз турбують хлопців. Зараз настав час по-іншому подивитися на людей, які пройшли війну і повертаються до мирного життя. Для них зараз відкривається багато можливостей, які дає як суспільство, так і держава. Є люди, які цими можливостями скористалися, а є ті, хто просто опустив руки і нікому не вірить: ні рідним, ні владі. Я б дуже хотів, щоб кожен з тут присутніх дізнався про те, які можливості зараз можна отримати, і на тих, хто їх уже успішно реалізував» - зазначив під час зустрічі Олег Синютка.

Серед основних питань, які порушували на зустрічі – виділення земельних ділянок для військовослужбовців. Відтак, загалом для учасників АТО Сокальського та Жовківського районів, а також м. Червоноград виділили 1293 земельні ділянки. Зокрема, 476 – для військовослужбовців Сокальщини, 678 – Жовківщині та 139 для учасників АТО з м. Червоноград.

«Дуже важливим є інформування про можливість отримання земельної ділянки по різних цільових призначеннях. Для прикладу учасник АТО може мати ділянку для житлового будинку і вже не звертається в органи соціального захисту. Попри те, ці ж люди мають повне право на земельні ділянки по інших цільових призначеннях. Важливо також знати про шляхи та способи отримання земельних ділянок», - зазначила т.в. о. директора департаменту архітектури та містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.

Окрім того, під час зустрічі розглянули питання пенсій для військових, працевлаштування учасників АТО, кредитування для започаткування власної справи, а також можливість отримання так званих «теплих» кредитів.

«Кредит на започаткування власної справи у сумі 300 тисяч гривень можна отримати терміном на 3-х рокі за пільговими відсотковими ставками у 14%. Наприклад, якщо ви берете кредит під 21%, то вам доведеться відшкодувати лише 7%, решта 14% погасять за рахунок коштів обласного бюджету», - розповіла директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

За її словами, для того, аби отримати кредит, необхідно бути зареєстрованим на території Львівської області, мати статус учасника АТО та скласти бізнес-план. За допомогою із розробкою бізнес-плану можна звертатись у департамент економіки Львівської ОДА або у відділ економіки райдержадміністрацій.

Для того, щоб почути про проблеми бійців АТО на зустрічі були присутні працівники соціальної сфери, які працюють саме із учасниками АТО. Відтак, військовослужбовці змогли поспілкуватись щодо якості наданих послуг та співпраці. Не менш цікавою для присутніх була зустріч із переможцями “Ігор нескорених -2017”.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p15.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні92
mod_vvisit_counterВчора2282
mod_vvisit_counterЦього тижня8905
mod_vvisit_counterМинулого тижня12124
mod_vvisit_counterЦього місяця34277
mod_vvisit_counterМинулого місяця49442
mod_vvisit_counterВсього1624258

Президент України

Урядовий портал