Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

У Жовкві відкрили меморіальну таблицю серу Гершу Лаутерпахту

e-mail Друк PDF
.IMG 94330610

6 жовтня, за ініціативи факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, у м.Жовква відбулося відкриття меморіальної таблиці на честь 120-річчя від дня народження сера Герша Лаутерпахта – уродженця м.Жовква, студента Львівського університету, судді Міжнародного Суду ООН, юриста-міжнародника світового масштабу.

Меморіальна таблиця розміщена на стіні Жовківського районного суду.

Від представників влади були присутні: голова Жовківської районної ради Роман Горбань; заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич; місцевий голова Петро Вихопень.

«Сьогодні для міста знаменний день, тому що ми відзначаємо нашого видатного уродженця - Герша Лаутерпахта, який народився у місті Жовква та проживав протягом 13-ти років. Ще більше особливий день для Жовківського районного суду, оскільки їхня будівля буде красуватися пам’ятною дошкою видатного юриста, в основі праці якого полягло захист прав людини.

Окремо хочу передати вітання з такою знаменною датою від голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур», - зазначив Юрій Дубневич

Після відкриття меморіальної таблиці, у приміщенні Державного історико-архітектурного заповідника м.Жовква відбулася міжнародна конференція на тему: «Правові концепції Герша Лаутерпахта у теорії та практиці міжнародного права».

Серед учасників конференції: професор міжнародного права Віденського університету, член Комісії Міжнародного права ООН Август Райніш; відомий дослідник історії правової науки у Львівському університеті професор Варшавського університету Адам Редзік; науковий співробітник кафедри міжнародного права Ягеллонського університету доктор Мілена Інгелевич-Цітак; відомий вітчизняний фахівець з теорії права та захисту прав людини професор Петро Рабінович.

Доповіді будуть розкривати становлення та творчий шлях Герша Лаутерпахта та його основні здобутки у міжнародному праві.

IMG 94420610

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p06.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні649
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня2116
mod_vvisit_counterМинулого тижня10832
mod_vvisit_counterЦього місяця17620
mod_vvisit_counterМинулого місяця51060
mod_vvisit_counterВсього1711115

Президент України

Урядовий портал