Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Василіянський Чин святого Йосафата відзначить 400-ліття

e-mail Друк PDF
.DSC 0600 1505307652 613x407.645 3 0

Впродовж 14-17 вересня у приміщенні Будинку вчених відбудеться Міжнародна наукова конференція “Чин святого Василія Великого – історія, сьогодення, перспективи”. Головна мета заходу – відтворити історію і внесок Василіянського Чину задля розвитку свідомого суспільства у нашій країні.

Про це розповіли під час прес-конференції щодо святкування 400 - літнього ювілею Василіянського Чину святого Йосафата.

«Для нас ювілейні святкування 400–ліття Василіянського Чину є особливою нагодою, змістовно вивчити те, що зробили наші попередники, як жили, для чого проводили реформу. Це не лише святкування – це передовсім відтворення минулого, вивчаючи подвиг наших реформаторів, ми запалюємось доброю ідеєю рухатись вперед і розвиватись» - зазначив протоігумен о. Йоан Школик.

Участь у конференції візьмуть Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, головний настоятель чину о. Протоархимандрит Генезій Віомар з Риму, а також провідні дослідники із Польщі, Канади, Італії, Литви, Бразилії, США.

"Конференція складатиметься з 5 сесій, які відтворюють історію Василіянського чину з часів реформи 1617 року і до сьогодення. Особливу увагу під час заходу буде звернено на новомучеників української землі, не тільки василіан, але й на героїчний чин святого Йосафата Кунцевича. Це є важливо для сучасної України, суспільству потрібно показувати позитивний приклад мучеництва, готовності до самопожертви заради миру та добра в державі.” – наголосив Ігор Скочиляс, проректор з наукової роботи УКУ.

Зазначимо, під час конференції також презентуватимуть шість нових видань з історії Василіянського чину українською, російською, польською та литовською мовами.

Долучитись до конференції може кожен охочий, зареєструвавшись на місці проведення. Детальніше із програмою можна ознайомитисьтут.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p24.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні840
mod_vvisit_counterВчора1696
mod_vvisit_counterЦього тижня9936
mod_vvisit_counterМинулого тижня10218
mod_vvisit_counterЦього місяця34274
mod_vvisit_counterМинулого місяця44771
mod_vvisit_counterВсього1576021

Президент України

Урядовий портал