Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Львівська ОДА пропонує збільшити видатки на освіту та охорону здоров’я

e-mail Друк PDF
. 1505302138 613x404.58 3 0

Львівська обласна державна адміністрація підготувала звернення до Кабінету Міністрів України з пропозиціями покращити фінансові показники для місцевих бюджетів Львівщини в проекті державного бюджету на 2018 рік.

Насамперед це стосується збільшення видатків на освіту та охорону здоров′я,оскільки нестача коштів на ці галузі спричинить значний дефіцит у місцевих бюджетах.

Департамент фінансів також підготував пропозицію змінити механізм розподілу дотацій, що сьогодні ґрунтується на показнику індексу податкоспроможності або надходжень податку з доходів фізичних осіб на 1 мешканця в цілому по області. Доцільно враховувати чисельність населення відповідної території, що стимулюватиме збільшення обсягу сплати податків.

Для продовження робіт з будівництва та ремонту доріг запропоновано продовжити експеримент щодо скерування до обласних бюджетів 50 відсотків понадпланових митних платежів.

На реалізацію важливих інвестиційних проектів потрібні додаткові кошти. Відповідно, Кабінету Міністрів України скеровано пропозицію передбачити в наступному році для Львівської області кошти на завершення реконструкції Львівського обласного перинатального центру, проведення ремонтно-реставраційних робіт Архикафедрального собору святого Юра та дерев′яних церков Карпатського регіону, забезпечення відповідних умов роботи шахтарів на ДП „Львіввугілля” тощо.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p09.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні840
mod_vvisit_counterВчора1696
mod_vvisit_counterЦього тижня9936
mod_vvisit_counterМинулого тижня10218
mod_vvisit_counterЦього місяця34274
mod_vvisit_counterМинулого місяця44771
mod_vvisit_counterВсього1576021

Президент України

Урядовий портал