Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Рятувальники провели показові навчання із порятунку людини на водоймах

e-mail Друк PDF

. 1502455879 600x450 3 0

10 серпня, на озері «Задорожнє» у Миколаївському районі провели показові навчання щодо безпечного відпочинку на воді та надання першої медичної допомоги.

Навчання відбулися за участі рятувальників, водолазів Львівської центральної рятувально-водолазної служби, медиків, представників правоохоронних органів та місцевого самоврядування.

Під час навчань рятувальники продемонстрували можливі способи порятунку людини на воді із залученням спецтехніки та надання першої медичної допомоги потерпілому.

У зв’язку із тим, що рятуючись від спеки багато людей запланували відпочинок на воді на вихідні дні 12 та 13 серпня цього року, департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає мешканців та гостей області неухильно дотримуватись правил безпеки поводження на воді, а також нагадує орендарям та власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p24.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні1254
mod_vvisit_counterВчора1461
mod_vvisit_counterЦього тижня4286
mod_vvisit_counterМинулого тижня10047
mod_vvisit_counterЦього місяця24919
mod_vvisit_counterМинулого місяця41469
mod_vvisit_counterВсього1521895

Президент України

Урядовий портал