Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Мешканців області закликають дотримуватись правил пожежної безпеки під час жнив

e-mail Друк PDF
.370793971 1502445463 613x381.05405405405 3 0

Враховуючи, що за прогнозом синоптиків 11-12 серпня на території області очікується сильна спека, місцями до 35°С, департамент з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації закликає мешканців області та керівників суб‘єктів господарської діяльності дотримуватися правил пожежної безпеки під час жнив і наголошує на відповідальності керівників сільськогосподарських підприємств за організацію необхідних заходів щодо недопущення виникнення пожеж під час збирання врожаю та своєчасне реагування на пожежі на сільгоспугіддях.

«Жнива – напружена для хліборобів пора та період високої пожежної небезпеки, яку створюють спекотна погода, а також людська недбалість та безвідповідальність, - зазначає т.в.о директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Олександр Харчук. - Основними причинами виникнення пожеж під час жнив є необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації машин та агрегатів, випалювання залишків сухої стерні».

Так, за його словами, у Пустомитівському районі два дні поспіль 9 та 10 серпня зафіксовані пожежі, що виникли на території сільгоспугідь. Вогнем знищено пшеницю на кореню на площі 2500 м2.

В умовах сухої спекотної погоди найменша іскра від сільгоспмашини чи кинутий недопалок можуть призвести до масштабного загоряння. Вогонь може швидко поширитись на сусідні поля, на території приватних домогосподарств, лісопосадки, призвести до відключень повітряних ліній електропередач тощо, наслідком чого стануть значні матеріальні та економічні збитки.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p07.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні88
mod_vvisit_counterВчора2282
mod_vvisit_counterЦього тижня8901
mod_vvisit_counterМинулого тижня12124
mod_vvisit_counterЦього місяця34273
mod_vvisit_counterМинулого місяця49442
mod_vvisit_counterВсього1624254

Президент України

Урядовий портал