Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

На Львівщині стане на 26 бізнесменів більше: триває проект "Рука допомоги"

e-mail Друк PDF
. 1502445155 613x416.84 3 0

26 мешканців Львівської області зможуть започаткувати власну справу у межах проекту «Рука допомоги», ще 85 чоловік працевлаштують і 20 залучать до громадських робіт. Таке рішення ухвалила комісія з реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб, створена при Львівській облдержадміністрації.

«Ще 113 жителів Львівщини готові змінити статус незайнятої людини на зайняту, а ще важливіше - практично кожен четвертий з них готовий стати підприємцем», - говорить в.о. голови Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук. Вона підкреслила, що більшість майбутніх підприємців віддають перевагу сфері послуг та виробництву, особливо у сільській місцевості.

«Дуже тішить, що в маленьких містечках та селах почнуть розвивати бізнес. Учасники проекту «Рука допомоги» відкриють кафе, магазини одягу, побутової хімії, маленькі сироварні та сімейну птахофабрику. Також є охочі виготовляти меблі, надавати перукарські послуги, відео та фотозйомки. Молодь спробує свої сили у створенні інтернет-магазину», - розповіла в.о.голови Львівського обласного центру зайнятості. За її словами, охочі взяти участь у громадських роботах займаються благоустроєм та інформуванням населення про порядок отримання субсидій. А нові робочі місця отримали перукарі, страхові агенти, менеджери, психологи та охоронники.

Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА та центри зайнятості продовжують приймати заяви на участь у проекті та супроводжують кожного охочого повернутися на ринок праці. Довідка: Пілотний проект «Рука допомоги» реалізує Міністерство соціальної політики України за підтримки Світового банку у Львівській, Полтавській та Харківських областях. Головна мета проекту – повернути на ринок праці непрацюючих працездатних громадян, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, та внутрішньо переміщених осіб. За підсумками реалізації пілотного проекту, який завершиться у 2018 році, розроблять законопроект для застосування успішного досвіду на всій території України.

Запровадження нових механізмів дозволить суттєво знизити рівень безробіття в країні, зменшити соціальну напругу в регіонах, де відбувається скорочення працівників через падіння виробництва, створити нові робочі місця та збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів.

Для ЗМІ За додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби Проекту «Рука допомоги»: Тел.:‪066-1409515, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p21.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні1254
mod_vvisit_counterВчора1461
mod_vvisit_counterЦього тижня4286
mod_vvisit_counterМинулого тижня10047
mod_vvisit_counterЦього місяця24919
mod_vvisit_counterМинулого місяця41469
mod_vvisit_counterВсього1521895

Президент України

Урядовий портал