Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

На Львівщині стартує Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень»

e-mail Друк PDF
.afisha 1500298476 613x866.62875 3 0

З 18 липня до 4 серпня у Львівському Палаці Мистецтв відбуватиметься Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень» (Істина Доброта Терпіння).

В експозиції - репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії.Всього 40 картин. В основному, оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «Ренесанс», кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.

Сюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, за допомогою якого художники можуть висловити правду.

Автори переконані, що в залежності від ідеї, якою вони керуються при створенні картини, від їх внутрішнього стану, живопис наповнюється силою, здатною будити його сильну або слабку сторону. Тому, внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва дуже цінними.

У різні періоди свого життя художники познайомилися з Фалунь Дафа (Фалуньгун) - стародавньою системою морального і фізичного вдосконалення людини і її принципом «Істина Доброта Терпіння». Ставши на шлях вдосконалення, вони поліпшили свій духовний і фізичний стан. Це допомогло їм розширити сприйняття навколишнього світу і знайти відповідь на одвічне питання про вище призначення життя і мистецтва.

Художників цих робіт об'єднала одна спільна ідея: за допомогою мистецтва показати яке прекрасне життя, якщо слідувати її високому принципу «Істина Доброта Терпіння». Як повна протилежність цьому, в картинах зображується жорстоке переслідування послідовників Фалунь Дафа, яке розгорнув комуністичний режим в Китаї з липня 1999 року. Невигадані герої картин, які відстоюють ці принципи, вражають своєю силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю.

Урочисте відкриття відбудеться 18 липня о 15:00.

Переглянути виставку усі охочі зможуть з 11:00 до 19:00. Вхід вільний.

Довідково:

Виставка експонується з 2005 року, на сьогодні об'їхала понад 80 країн, експонувалася більше 1000 разів. В Україні виставка проходить з 2009 року у таких містах як: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Краматорськ, Миколаїв, Запоріжжя, Рівне, Вінниця, Херсон.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p23.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні836
mod_vvisit_counterВчора1696
mod_vvisit_counterЦього тижня9932
mod_vvisit_counterМинулого тижня10218
mod_vvisit_counterЦього місяця34270
mod_vvisit_counterМинулого місяця44771
mod_vvisit_counterВсього1576017

Президент України

Урядовий портал