Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

На Львівщині нагородили переможців 18-го Молодіжного конкурсу науково-дослідних робіт імені Мілени Рудницької

e-mail Друк PDF
.3 1500294571 613x457.85802469136 3 0 1

Нещодавно, у приміщенні Музею історії релігії відбулася Урочиста академія нагородження переможців 18-го Молодіжного конкурсу науково-дослідних робіт імені Мілени Рудницької «Жінка й нація», організований Львівським відділом Союзу Українок за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики та департаменту освіти і науки Львівської обласної держадміністрації.

Учні освітніх закладів 16 районів Львівщини, студенти ВНЗ Львова, Дрогобича та Луцька віком 15-17 та 18- 22 років на Конкурс надіслали 295 робіт, які оцінювалися у трьох номінаціях, а саме: громадська і публіцистична спадщина видатних діячок жіночого руху; жінка в новітній історії України: громадсько-суспільній роботі, освіті та науці, мистецтві, політиці; визначні жінки Вашого краю, громади та родини, їх роль в історії краю, особистому житті.

Фахова конкурсна комісія визначила 35 переможців. На урочистій академії учасники, які завоювали дипломи першого ступеня, презентували доповіді.

Зокрема, молода дослідниця, учениця НВК «Середня ЗОШ-гімназія» ім. М. Шашкевича (с. Дуліби Стрийського району) Марія Мазур представила роботу «Борець за волю України, посестра, берегиня роду – С. Бичко».

Артур Дупляк - учень Червоноградського НВК № 13 у роботі «Через терни – з любов’ю до рідної України, якій вона присвятила усе своє життя (моїй бабусі, Ганні Степанівні Дупляк, присвячується)» змалював портрет нашої сучасниці, громадської діячки Ганни Дупляк (членкині Української Гельсінської групи, «Просвіти», «Союзу Українок»).

Учень Раденицького НВК Мостиського р-ну Роман Пеканець у роботі «Віддана Батьківщині» розкрив найдраматичніші етапи життя та діяльності національно свідомої, громадсько активної українки Ольги Іванівни Сотурчак (Пристацької).

В обговоренні доповідей взяли участь голова Львівського відділу Союзу Українок Ольга Пастушенко, член журі кандидат філологічних наук Оксана Чікало, член правління ГО «Всеукраїнська гвардія революції», відомий громадський діяч Юрій Антоняк, заступниця голови всеукраїнського Союзу Українок Леся Процик та інші відомі особистості Львівської області.

Номінантів Конкурсу нагородили дипломами департаменту внутрішньої та інформаційної політики, а їх керівників - подяками департаменту освіти і науки Львівської обласної адміністрації та книгами видавництва Наукового Товариства імені Шевченка.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p07.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні450
mod_vvisit_counterВчора1214
mod_vvisit_counterЦього тижня450
mod_vvisit_counterМинулого тижня8722
mod_vvisit_counterЦього місяця29097
mod_vvisit_counterМинулого місяця44424
mod_vvisit_counterВсього1482936

Президент України

Урядовий портал