Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Не спалюйте суху траву!

e-mail Друк PDF
.suha trava

З поверненням сухої і теплої погоди, на території міста та району значно почастішали випадки виникнення пожеж через спалювання сухої трави. Незважаючи на застереження, громадяни продовжують порушувати правила пожежної безпеки та проводити спалювання сухої рослинності.

Наслідками таких дій можуть бути масштабні пожежі, а також загроза знищення житлових будівель та життю людей. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе. Регулярні підпали знищують біорізноманітність та порушують природну рівновагу.

Під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я.

Жовківчани, пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність. Адже кожен підпал не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й призводить до інших негативних наслідків, загрожуючи життю та здоров’ю людей.

Тому, щоб не сталося лиха, не варто спалювати суху траву, бути обережними з вогнем та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p05.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2351
mod_vvisit_counterВчора1429
mod_vvisit_counterЦього тижня8147
mod_vvisit_counterМинулого тижня10120
mod_vvisit_counterЦього місяця27777
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1671972

Президент України

Урядовий портал