Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Перспективи економічного розвитку регіону обговорили із депутатом Європейського Парламенту

e-mail Друк PDF
.DSC 0797 1500293076 613x407.57978723404 3 0

У понеділок, 17 липня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із депутатом Європейського Парламенту Йоахімом Старбатті. У межах зустрічі обговорювали суспільно-політичні та економічні питання, що стосуються розвитку регіону.

Ростислав Замлинський перш за все подякував усій європейській спільноті за підтримку України у боротьбі з військовою агресією Росії, а також відзначив важливість запровадження безвізового режиму у євроінтеграційному процесі України.

"Для Львівщини особливо важливим є рішення Європейської комісії про надання Україні безвізового режиму, - наголосив Ростислав Замлинський. - Після його прийняття, тут, на Львівщині ми спостерігаємо велику активність з боку іноземних туристів та інвесторів, які вбачають у нашому регіоні безпечний майданчик для ведення свого бізнесу".

Перший заступник голови Львівської ОДА розповів про позитивний інвестиційний клімат на Львівщині та те, що у регіоні прагнуть запровадити стандарти ЄС і бути прикладом для всієї України.

"На сьогодні ми продовжуємо здійснення реформ, зокрема у боротьбі із корупцією та децентралізації", - додав він.

Йоахімом Старбатті у свою чергу запевнив у підтримці України з боку Європейського Парламенту:

"Необхідно, аби у регіоні об’єднані громади самі вирішували, на що вони хочуть витрачати гроші саме на місцях. Тому потрібно нарощувати адміністративні спроможності громад, і ми готові вам у цьому допомогти".

Ростислав Замлинський також висловив сподівання на подальше співробітництво та сприяння Європейського Союзу у Євроінтеграції України, зокрема Львівської області.

Зазначимо, Йоахім Старбатті прибув на Львівщину з метою ознайомлення із інвестиційним та економічним потенціалом Львівської області, стратегіями залучення іноземних інвестицій у регіон та дослідження впливу Угоди про асоціацію України з ЄС на торговельно-експортний потенціал Львівської області.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p07.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2351
mod_vvisit_counterВчора1429
mod_vvisit_counterЦього тижня8147
mod_vvisit_counterМинулого тижня10120
mod_vvisit_counterЦього місяця27777
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1671972

Президент України

Урядовий портал