Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Нарада щодо заміни котлів опалення Рава-Руської лікарні

e-mail Друк PDF
.IMG 5236

Сьогодні, 17 липня, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур провела нараду щодо заміни котлів опалення Рава-Руської лікарні.

На нараді були присутні: заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, завідувач сектору житлово-комунального господарства Олег Попруженко, керівник ТзОВ «Росана» Ростислав Гапон, головний лікар Рава-Руської лікарні Ігор Музика, головний інженер ТзОВ «Львівальянсбуд» Орест Мікула, керівник ТзОВ «Жовківське УКБ» Володимир Мотика.

В ході наради було обговорено ситуацію, яка виникла у Рава-Руській міській лікарні: вийшов з ладу твердопаливний котел.

Присутні обговорили пропозиції щодо ремонту котла чи придбання та встановлення нового.

Голова райдержадміністрації зазначила, що роботу потрібно пришвидшити, аби лікарня була готова до опалювального сезону.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p04.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні448
mod_vvisit_counterВчора1214
mod_vvisit_counterЦього тижня448
mod_vvisit_counterМинулого тижня8722
mod_vvisit_counterЦього місяця29095
mod_vvisit_counterМинулого місяця44424
mod_vvisit_counterВсього1482934

Президент України

Урядовий портал