Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

На Львівщині 15 водойм придатні для літнього відпочинку

e-mail Друк PDF
.6a510da84237ad64cdf3bcd041c6ace3 600x1000 1497281611 600x450 3 0

У червні на Львівщині розпочався купальний сезон. За інформацією департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації у Львівській області функціонує 15 належно підготовлених місць для відпочинку на водних об’єктах – у Перемишлянському, Жовківському, Миколаївському, Пустомитівському, Дрогобицькому районах.

Відтак безпечними для відпочинку населення на території Перемишлянського району є: м. Перемишляни (озеро «Молодіжне»),с. Коросно (ФОП «Гац М.Б.») та в с. Стрілки (ТзОВ «Єдем-Резорт і spa»); у Жовківському районі - с. Воля-Гамулецька (база відпочинку «Альбатрос»), с. Майдан (база відпочинку «Чарівні озера»), у Миколаївському районі – с. Задорожнє на озері «Байкал»:Приватне підприємство «Гові» - №1 та №2, ПП Буфан І.М., Яхт-клуб «Щипель О.М.», відпочинковий комплекс «Робінзон» та ФОП Романик Я.В «Чорна перлина», у Пустомитівському районі - с. Давидів (ПП «Случ Плюс» господарство «Бухта Вікінгів»), с. Купяшин (ДП СОБ «Львівська Швейцарія»), с. Лісневичі (відпочинково-розважальний комплекс «Озерний край»), у Дрогобицькому районі – «База відпочинку «Майдан» у с. Майдан.

Як повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації ще низка об’єктів у Перемишлянському, Жовківському, Миколаївському, Пустомитівському, Дрогобицькому районах, а також об’єкти Золочівського та Яворівського районів будуть підготовані до відпочинку у найближчий час.

У містах Бориславі, Трускавці, Самборі та Самбірському, Старосамбірському та Турківському районах місця для масового відпочинку населення на водних об’єктах відсутні.

Окрім того, з метою підготовки до купального сезону фахівцями Центральної рятувально-водолазної служби у Львівській області проведено водолазне обстеження дна підводної акваторії ще 12 пляжів (крім тих, що вже отримали паспорти), підготовлено 39 матросів-рятувальників із складу служби для чергування в місцях масового відпочинку на водних об’єктах та проведено інструктаж по наданню долікарської допомоги - 102 особам.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p08.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні20
mod_vvisit_counterВчора2344
mod_vvisit_counterЦього тижня9363
mod_vvisit_counterМинулого тижня9502
mod_vvisit_counterЦього місяця31730
mod_vvisit_counterМинулого місяця47906
mod_vvisit_counterВсього1442817

Президент України

Урядовий портал