Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

У Жовкві відбудеться Міжнародний фестиваль старожитніх автомобілів «Леополіс Гран-прі»

e-mail Друк PDF
.IMG 1462

Сьогодні, 23 травня, відбувся оргкомітет по питанню проведення Міжнародного фестивалю «Леополіс Гран Прі » на території Жовківського району.

У роботі взяли участь: Юрій Дубневич – заступник голови Жовківської райдержадміністрації; Андрій Мазан – секретар міської ради; Ольга Калиновська – завідувач сектору молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Жовківської РДА; Семен Бандровський – член обласного оргкомітету, член клубу «ЗАЗ-Козак»; Ростислав Зінчук - начальник сектору превенції патрульної поліції Жовківського відділення Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області; Мар’яна Близнюк - начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату РДА; Володимир Боровик – заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ.

Присутні ознайомилися із планом проїзду організованої колони старожитніх автомобілів трасою Люблін – Рава-Руська – Львів для участі у фестивалі «Леополіс Гран Прі » у територіально-хронологічному розрізі. Також було розглянуто поточні питання, що виникли при плануванні маршруту проїзду та проблематику пов’язану із рухом колони. Цьогорічний фестиваль буде проходити у два етапи.

І етап - 1 червня 2017 року о 17:00 год. м.Жовква площа Вічева, 30-32 екіпажі(60-65 чоловік).

ІІ етап – 2 червня 2017 року о 17:00 год. м.Жовква площа Вічева, 40-45 екіпажів (100 чоловік).

У програмі фестивалю – виставки-презентації ретро-автомобілів під відкритим небом. Для учасників та гостей фестивалю відбудеться екскурсія центральною частиною міста Жовква.

Цьогоріч у Міжнародному фестивалі класичних автомобілів «Леополіс Гран Прі» візьмуть участь близько 200 екіпажів з України, Польщі, Литви, Австрії, Італії, США, Єстонії, Чехії. Україну представлятимуть автолюбителі Запоріжської, Харківської, Дніпропетровської, Одеської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської та Львівської областей.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p06.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні228
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня1695
mod_vvisit_counterМинулого тижня10832
mod_vvisit_counterЦього місяця17199
mod_vvisit_counterМинулого місяця51060
mod_vvisit_counterВсього1710694

Президент України

Урядовий портал