Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Заступник міністра охорони здоров'я представив у Львові проект госпітальних округів

e-mail Друк PDF
.IMG 9698 1484149742 613x408.66666666667 3 0

У середу, 11 січня, у департаменті охорони здоров'я Львівської ОДА відбулася нарада за участі заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка, представників обласної та районної влади і головних лікарів області. Її учасники обговорили реформування медичної галузі у 2017 році, зокрема формування госпітальних округів на території області.

За словами Павла Ковтонюка, із січня 2017 року в Україні стартував перший етап медичної реформи, який полягає у зміні фінансування первинної ланки медичної допомоги. Медичні заклади поступово переорієнтовуватимуть на систему оплати за надані послуги.

"Підготовка галузі до впровадження реформи передбачає і впорядкування медичної інфраструктури у кожній громаді, підготовку вторинної ланки до впровадження страхової моделі медицини та формування госпітальних округів, а також затвердження їх меж", - розповів заступник міністра.

За його словами, ефективну і сучасну медичну мережу в Україні планують створити саме на основі формування госпітальних округів. У створених округах мають бути лікарні інтенсивного лікування, які повинні бути розміщені на відстані 60 км з метою забезпечення громадян медичними послугами протягом однієї години. Саме ці критерії будуть ключовими для формування госпітальних округів.

Як розповіла в.о.директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, на Львівщині вже триває обговорення проекту карти госпітальних округів. Цей проект насамперед має на меті забезпечення надання якісних медичних послуг пацієнтам і передбачає створення 10 округів. Відтак нашу область розглядатимуть як пілотний регіон.

"Львівщина є регіоном, де є професійні кадри, готові надати громаді якісний рівень медичного обслуговування. Звичайно, втілення усіх реформаторських речей, які ми сьогодні обговорюємо, потребує часу, - зазначив Олег Синютка. - Нам не уникнути оптимізації закладів охорони здоров'я, проте не можна допустити закриття лікарень на території Львівщини. Варто пам’ятати за інвестиції в екстрену медичну допомогу, яка є надзвичайно необхідною в процесі реформи галузі".

Обговорили учасники зустрічі також фінансування та функціонування приватних медичних закладів та ФАПів у межах реформи.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p20.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні774
mod_vvisit_counterВчора1553
mod_vvisit_counterЦього тижня4176
mod_vvisit_counterМинулого тижня10779
mod_vvisit_counterЦього місяця34585
mod_vvisit_counterМинулого місяця52905
mod_vvisit_counterВсього1678780

Президент України

Урядовий портал