Засідання організаційного комітету щодо проведення Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту

e-mail Друк PDF

.IMG 1608

1 серпня за участю голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур відбулося засідання оргкомітету з питань проведення Чемпіонату світу з ракетомодельного спорту.

На засіданні були присутні: Надія Щур - голова Жовківської райдержадміністрації; Юрій Дубневич - заступник голови райдержадміністрації; Олександр Хорхордин – регіональний представник федерації ракетомодельного спорту; Оксана  Никируй – головний спеціаліст управління фізкультури і спорту облдержадміністрації; Ростислав Зінчук – начальник сектору превенції патрульної поліції Жовківського відділення Кам’янка-Бузького РВ ГУ НП у Львівській області; Іван Гембальський  - в.о. начальника Жовківського РВ ГУ ДСНС у Львівській області; Василь Міндер – начальник  Жовківського управління водного господарства; Ігор Шевців - головний лікар Жовківської центральної районної лікарні; Василь Кирилюк – в.о. голови Великодорошівської сільської ради; Андріан Керницький - головний спеціаліст сектору молоді та спорту;Роман Куликовець – представник «Авакс Проф».

Україна вперше приймає чемпіонат світу з ракетомодельного спорту. Право приймати змагання такого високого рівня наша країна виборола у штаб-квартирі Міжнародної авіаційної федерації. Чемпіонат світу відбудеться 22-30 серпня 2016 року в селі Великий Дорошів, Жовківського району. В чемпіонаті світу візьмуть участь понад 300 спортсменів з 20 країн світу. На сьогодні свою участь у чемпіонаті вже підтвердили команди з Італії, Китаю, Естонії, США, Швейцарії, Японії, Словаччини, Польщі, Болгарії, Канади, Великобританії, Чехії, Литви, Іспанії, Білорусі, Словенії та Латвії.

Також на засіданні було обговорено питання щодо підготовки території поля для змагань. Голова Жовківської РДА Надія Щур дала відповідні доручення щодо покосу трави на полі,облаштування стоянки та з’їзду на поле. Особлива увага при обговоренні була привернена на забезпечення  правопорядку і безпеку спортсменів, членів делегацій, глядачів.

Довідка:

Ракетомодельний спорт – це спортивно-технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску моделей ракет, а також пілотуванні, якщо мова йде про радіокеровані моделі. Цей вид спорту призначений для людей практично усіх вікових груп.

Змагання можуть бути як особистими, так і командними, і проводяться на висоту і тривалість польоту та точність посадки. У класі моделей-копій оцінюється ступінь деталізації ракети і реалізм польоту.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p00.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора2027
mod_vvisit_counterЦього тижня8707
mod_vvisit_counterМинулого тижня6378
mod_vvisit_counterЦього місяця29439
mod_vvisit_counterМинулого місяця52777
mod_vvisit_counterВсього1775792

Президент України

Урядовий портал