Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

квіт.16

На Львівщині весь комплекс весняно-польових робіт буде проведено в оптимальні строки – В. Шемчук

e-mail Друк PDF

.DSC 0296-487x348

15 квітня з ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України відбулась селекторна відеоконференція за участі керівництва усіх областей України та Автономної Республіки Крим.

Детальніше...
 
квіт.16

Весняно-польові роботи розпочалися

e-mail Друк PDF

.P1015060

15 квітня голова РДА провів нараду з керівником управління агропромислового розвитку Миколою Верещаком, який доповів про хід проведення весняно-польових робіт у районі, наявність техніки, забезпеченість паливно-мастильними матеріалами, насінням, добривами. Детальніше:

Детальніше...
 
квіт.16

Забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

e-mail Друк PDF

.P1015059

15 квітня голова райдержадміністрації провів нараду щодо забезпечення житлом дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 

Детальніше...
 
квіт.16

До Дня довкілля

e-mail Друк PDF

.312

ДП "Жовківський держлсгосп " може надати організаціям, установам та громадянам посадковий матеріал декоративних дерев для озеленення. У наявності: модрина європейська, ялина звичайна та голуба, туя західна, східна, ялівець козацький, туєвик японський, кипарисовик горіхоплідний, самшит, форзиція, спірея японська, аронія чорноплідна, барбарис Тумберга, каштан кінський, абрикос, липа, дуб звичайний та північний. 

Телефон (03252)-618-38

Адреса: м. Жовква, вул. Лісна,3.

 
квіт.16

ЗВЕРНЕННЯ Жовківської райдержадміністрації до жителів району

e-mail Друк PDF

.hands

Сьогодні ми все частіше чуємо слова “екологія”, “забруднення навколишнього середовища”, “забруднене довкілля”… Ми вже стали звикати до цих слів і продовжуємо свою бездіяльність. Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великими нещастями, бідами усього людства. В долі природи – наша доля, і ми повинні зробити все для того, щоб використати останній шанс і допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя в наступних поколіннях. Що ж можемо ми зробити для навколишнього середовища? З чого треба почати свої дії? Хто в цьому допоможе нам? Як організувати роботу, щоб зберегти надбання природи у нашому рідному місті чи селі? Ми  всі  дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Але треба кожному почати з себе. Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все потрібно   дбати про чистоту тієї території , на якій ми проживаємо.

            З 18 березня до 30 квітня 2013 року у районі проводиться місячник з озеленення та благоустрою, а 20 квітня 2013 року – День довкілля. Звертаємося до Вас, мешканців нашого району, з  проханням долучитися до прибирання прибудинкових територій, провести  толоку з прибирання та озеленення громадських місць: скверів, парків, дитячих майданчиків, вулиць, пам`ятників, меморіалів, кладовищ  у  кожному  населеному пункті.

            Сподіваємося на ваше розуміння та допомогу!

 
квіт.16

Жовківська ЦРЛ отримала цифровий рентгенівський діагностичний комплекс «Медикс»

e-mail Друк PDF

/0303IMG 4235

У І-му кварталі 2013 року з державного бюджету Жовківська ЦРЛ отримала цифровий рентгенівський діагностичний комплекс «Медикс» вітчизняного виробництва, вартістю 694500 грн.  Обладнання передано Жовківській ЦРЛ Міністерством охорони здоров’я України в рамках реалізації державної Програми технічного переоснащення лікувальних закладів.

Детальніше...
 
квіт.16

Державне управління охорони навколишнього природного середовища закликає мешканців Львівщини взяти участь у Всеукраїнській толоці

e-mail Друк PDF

QB1mp-Z2Oeg-487x348 

 

.Традиційно кожного року третьої суботи квітня у Львівській області відзначається День довкілля.  Цього року День довкілля ми святкуватимемо 20 квітня.

Детальніше...
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p17.jpg


Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0 

802161 1654242

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

(252) 21-432

Гаряча лінія з питань надання субсидій

на житлово-комунальні послуги

(252) 61-419

(з 8.00 – 17.00)

Як отримати житлові субсидії?

 

 

 

 

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:
 

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні652
mod_vvisit_counterВчора1467
mod_vvisit_counterЦього тижня2119
mod_vvisit_counterМинулого тижня10832
mod_vvisit_counterЦього місяця17623
mod_vvisit_counterМинулого місяця51060
mod_vvisit_counterВсього1711118

На даний момент 92 гостей на сайті

Корисні посилання

Президент України

 

Урядовий портал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гаряча лінія та електронна пошта

для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, 
загострення ситуації,
скоєння правопорушень.
)

zhovkva.rda@gmail.com

(252) 21 432

(252) 22 485


Ресторан Сим-Сим