Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

Жовківська районна державна адміністрація | Жовква. Офіційний сайт Жовківської районної державної адміністрації. Новини, Рішення, Про Жовківський район.

трав.28

Про проведення молодіжного фестивалю «Земля героїв – Зашків-2012»

e-mail Друк PDF

.gerb

Україна
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ
від  24 травня 2012 року  №  397
м. Жовква


Про проведення молодіжного
фестивалю «Земля героїв – Зашків-2012»

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 28.01.2009р. №41» Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 17 липня 2009 року 3686/0/5-09 «Про затвердження обласної програми «Молодь Львівщини» на 2009-2015 роки», в рамках святкування Дня молоді в Україні, з метою залучення широких верств молоді до відзначення 121-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця, виховання молоді в дусі національних традицій та патріотизму, створення умов для самореалізації молодих людей та організації змістовного дозвілля:

1. Провести 16 червня 2012 року у селі Зашків Жовківського району молодіжний фестиваль «Земля героїв – Зашків-2012».

2. Створити організаційний комітет з підготовки та проведення молодіжного фестивалю «Земля героїв - Зашків-2012» та затвердити його склад згідно з додатком 1.

3. Затвердити заходи з підготовки та проведення молодіжного фестивалю у с.Зашків згідно з додатком 2.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В.Босого.

 

Голова районної державної
адміністрації                                                              С.З.ЦІОЛКОВСЬКИЙ
 
трав.28

Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в'їзду до лісових масивів району транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2012 року

e-mail Друк PDF

.gerb

Україна
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ
від  23 травня 2012 року  №  390
м. Жовква


Про тимчасову заборону відвідування

населенням лісів і в'їзду до лісових

масивів району транспортних засобів

у період високої пожежної небезпеки

протягом 2012  рокуЗ метою запобігання виникненню лісових пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, ураховуючи високу пожежонебезпечність у лісових насадженнях області, антропогенну причину виникнення 95% лісових пожеж, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України та статей 6,21,41 Закону України „Про місцеві державні адміністрації", розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 11 травня 2012 року № 298/0/5-12:

1.Заборонити у період високої пожежної небезпеки відвідування населенням лісів і в'їзд до лісових масивів району (крім доріг загального користування) всіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб.

2.Сільським, селищним, міським радам,  керівникам лісових господарств району (Р.Колісник В.Сало, А.Савченко, В.Кунинець) провести відповідну роботу щодо інформування населення про заборону доступу до лісових масивів у період високої пожежної небезпеки.

3.Сільським, селищним, міським радам, керівникам лісових господарств району (Р.Колісник, В.Сало, А.Савченко, В.Кунинець) про вжиті заходи щомісяця, до 1 числа, наступного за звітним, інформувати відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації.

4.Керівникам лісових господарств району (Р.Колісник, В.Сало, А.Савченко, В.Кунинець) до 5 листопада 2012 року надати інформацію про виконання розпорядження керівництву райдержадміністрації.

5.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації  В.Босого.

 

Голова районної державної
адміністрації                                                              С.З.ЦІОЛКОВСЬКИЙ
 
трав.28

Про заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року

e-mail Друк PDF

.gerb

Україна
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ
від  10 травня 2012 року  №  368
м. Жовква


Про заходи з організації і проведення
оздоровлення та відпочинку дітей
влітку 2012  року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 4 вересня 2008 року № 375-VI, із змінами та доповненнями від 23 грудня 2010 року № 2856-VI, враховуючи рішення Львівської обласної ради від 10 квітня 2009 року № 896 «Про  затвердження обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2009-2013 роки», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 4 травня 2012 року №283/0/5-12 «Про заходи з організації і проведення  оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року»,  з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей:

1. Затвердити заходи з організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року.

2. Затвердити  склад  районної міжвідомчої комісії з питань організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року  згідно з додатком.

3. Відповідальність за координацію діяльності структурних підрозділів районної державної адміністрації, виконкомів місцевих рад, спрямовану на організацію дозвілля, проведення оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2012 року, покласти на відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації (О.Калиновська).

4. Відділу у справах  молоді та спорту райдержадміністрації забезпечити висвітлення процесу підготовки та проведення літнього оздоровлення дітей у засобах масової інформації.

5. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Вус) забезпечити поетапне фінансування літнього оздоровлення дітей за рахунок коштів районного  бюджету.

6. Відділу у справах молоді та спорту (О.Калиновська), відділу освіти (в.о.Кочут Б.Б.):

6.1.Забезпечити цільове використання коштів за призначенням та під час організації оздоровлення дітей не допускати проведення оздоровчих змін на базі стаціонарних дитячих оздоровчих закладів терміном  менше 21 календарного дня, а відпочинку на базі дитячих закладів з денним перебуванням не менше 14 календарних днів.

6.2.Звернутися до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних та релігійних організацій з проханням надати допомогу в організації і проведенні літнього оздоровлення дітей.

6.3. Керівниками дитячих оздоровчих закладів забезпечити укладання договорів з керівниками установ охорони здоров’я про забезпечення медичного обслуговування та функціонування вказаних закладів.

6.4. Забезпечити організацію роботи профільних, спортивних оздоровчих закладів з денним перебуванням.

6.5. Подати інформацію про мережу оздоровчих закладів району управлінню у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації до 10 травня 2012 року

6.6. Організувати повноцінне оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки: дітей з особливими фізичними та психологічними потребами, дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського  піклування, дітей з девіантною поведінкою, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, талановитих та обдарованих дітей – переможців  міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій, дитячих творчих колективів та спортивних команд, а також дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

7. Жовківській центральній районній лікарні (І.Шевців) забезпечити направлення у заклади оздоровлення та відпочинку дітей кваліфікованих медичних працівників.

8. Відділу освіти райдержадміністрації (Б.Кочут), управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації (Ю.Демчишин), Жовківській центральній районній лікарні (І.Шевців), відділу  культури та туризму  райдержадміністрації (С.Кунинець), службі у справах дітей райдержадміністрації (В.Павлова), Жовківському  районному  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (В.Кожушко), районному відділу ГУ МВСУ у Львівській області (Я.Ващишин), районній санітарно-епідеміологічній станції (І.Тутік), районному часопису «Відродження» (Я.Каліка), виконкомам місцевих рад  подавати оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей  у відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації щомісячно до 15 числа протягом літа 2012 року (починаючи з 15 червня), а підсумкову інформацію про проведення оздоровчої кампанії до 20 вересня 2012 року.

9. Відділу у справах молоді та спорту  райдержадміністрації подавати голові районної державної адміністрації та управлінню у справах сім’ї та молоді до 20 червня,  20 липня,  20 серпня, 20 вересня оперативну інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей та до 25 листопада підсумкову інформацію про проведену роботу щодо літнього оздоровлення дітей у районі.

10.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації  В.Босого.

 

Голова районної державної
адміністрації                                                              С.З.ЦІОЛКОВСЬКИЙ
 
трав.25

Про підготовку водних об'єктів та місць масового відпочинку громадян, розташованих біля водойм до відкриття та організації купального сезону 2012 року

e-mail Друк PDF


.gerb

Україна
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ  ЖОВКІВСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ
від  11 травня 2012 року  №  372
м. Жовква


Про підготовку водних об'єктів та місць
масового відпочинку громадян, розташованих
біля водойм до відкриття та організації
купального сезону 2012 року

На виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації – начальника цивільного захисту та цивільної оборони області від 27.12.2011 року №1377/0/5-11, доручення  заступника голови облдержадміністрації від 03.05.2012 року №8, з метою підготовки водних об'єктів та місць масового відпочинку громадян, розташованих біля водойм до відкриття та організації купального сезону 2012 року і недопущення загибелі та травматизму людей на водних об'єктах району:

1. Заборонити купання в кар'єрах, канавах, озерах, пожежних водоймищах, ставках, інших водоймищах, що не мають обладнаних пляжів з сезонними рятувальними постами та не визначені органами місцевого самоврядування як місця масового відпочинку громадян біля води.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування переглянути договори оренди об'єктів і місць масового відпочинку громадян, розташованих біля водойм, що плануються до використання в літній період 2012 року, в яких передбачити відповідальність орендарів за дотримання законодавства щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах.

3. Суб'єктам господарської діяльності, які мають в постійному користуванні або орендують водні об'єкти на території району і планують використовувати їх для масового відпочинку громадян, оформити відповідні дозволи.

4. Керівникам підприємств, організацій та установ, у віданні яких перебувають бази відпочинку з водними об'єктами і використовують плавзасоби, провести їх щорічний технічний огляд.

5. Організаторам  фізкультурних, спортивних та інших масових заходів  на воді обов'зково узгоджувати їх проведення із Львівською центральною рятувально-водолазною службою.

6. Організаторам заходів узгодити з Жовківським районним відділом ГУ МВС України в Львівській області (Я.Ващишин) графіки чергувань працівників міліції на водних об'єктах, де передбачається масовий відпочинок громадян.

7. Відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації (С.Романчак), Жовківському районному відділу ГТУ МНС  України в Львівській області (І.Вербицький), Жовківському РВ ГУ Держтехногенбезпеки України у Львівській області (І.Дорош) разом з органами місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ та організацій організувати проведення широкої інформаційно-пропагандистської роботи з питань безпеки користування водними об'єктами, роз'яснення правил поведінки на воді та методики надання першої медичної допомоги.

8. Відділу освіти райдержадміністрації (Б.Кочут), керівникам установ і закладів освіти району організувати проведення занять та інструктажів з працівниками галузі та учасниками навчально-виховного процесу з правил поведінки на воді та надання першої медичної долікарської допомоги потерпілому.

На батьківських зборах розглянути питання безпечного відпочинку дітей під час літніх канікул.

9. Районній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій проаналізувати причини загибелі людей на водних об'єктах району, що мали місце в минулі роки, та прийняти конкретні заходи щодо їх усунення, призначити відповідальних за виконання прийнятих заходів.

10. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації, голову районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Т.Перейму.

Голова районної державної
адміністрації                                                              С.З.ЦІОЛКОВСЬКИЙ
 
трав.25

Про вшанування пам’яті Возницького Б.Г.

e-mail Друк PDF

.Borus_Voznuckij

Про вшанування пам’яті Возницького Бориса Григоровича

У відповідності до розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 23 травня 2012 року № 327/0/5-12, у зв’язку із трагічною смертю Героя України , кавалера ордена

„За заслуги”, видатного українського вченого – Почесного члена академії мистецтв України, заслуженого працівника культури України, генерального директора Львівської національної галереї мистецтв Возницького Бориса Григоровича:

25 травня 2012 року на території Львівської області забезпечити приспущення Державного Прапору України з чорними стрічками на будинках і спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій.

 
трав.25

Урочисте віче присвячене Дню Героїв

e-mail Друк PDF

.

23 травня голова Жовківської райдержадміністрації Степан Ціолковський взяв  участь в урочистому  віче присвячененому святу Героїв, що відбулося в м. Жовкві біля пам”ятника Євгену Коновальцю. Захід організованоно відділом у справах сім”ї, молоді та спорту  РДА ( керівник Ольга Калиновська), відділом культури та туризму РДА (керівник Степан Кунинець.)

На віче виступили: голова РДА Степан Ціолковський, заступник голови РДА Богдан Юрдига, міський голова міста Жовкви Петро Вихопень. Від ветеранів національно-визвольних змагань слово мав Іван Мавдрик. Молебен за загиблими героями національно-визвольних змагань відправили священники усіх конфесій, які представлені в районі. Після урочистої частини розпочалися  спортивні молодіжні змагання, приурочені до Дня героїв на міському стадіоні „Розточчя”.

Детальніше...
 
трав.23

23 травня - День Героїв України

e-mail Друк PDF

.GEDC010923052012_1

Дорогі  ветерани національно визвольних змагань, Жовківчани, гості!

День Героїв відзначаємо у травні — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, - козаків Гетьманської доби, Січових стрільців, вояків армії УНР та УПА, діячів ОУН

14 червня  1891 року у селі Зашкові, що на Львівщині, народився Євген Коновалець - один із провідних діячів українського націоналістичного руху.  Вплив Коновальця на історію української національно-визвольної боротьби важко переоцінити.

Під час Першої світової війни Коновалець відзначився у боях проти військ Російської імперії у лавах Легіону Українських Січових Стрільців.

У 1917 році у Києві Коновальцем було сформовано корпус Січових Стрільців, який вів запеклі бої проти більшовицьких військ.

Після поразки Визвольних змагань Коновалець не втрачає віри в перемогу, він скликає 1920 року у Празі з'їзд українських старшин, на якому було створено Українську Військову Організацію (УВО). Фактично, упродовж 1920-х років ця організація була ядром українського національно-патріотичного руху.

У 1929 році завдяки титанічним зусиллям Євгена Коновальця відбувається консолідація націоналістичного руху.

Активна діяльність Коновальця по консолідації національно-патріотичних сил та його стратегічний курс на створення Української Самостійної Соборної Держави викликали занепокоєння не лише у польських, але й у совєтських владних колах.

Відчуваючи у Коновальці смертельно небезпечного і могутнього ворога, більшовицьке керівництво наказало вбити його. Але, хоча 23 травня 1938 року Євген Коновалець був підступно вбитий совєтським агентом Судоплатовим.

Титанічна постать Євгена Коновальця залишалася тим моральним орієнтиром, на який рівнялися націоналісти. Прапор визвольної боротьби підняли Степан Бандера і Роман Шухевич, приклад життя, яке було жертовним служінням нації, надихав сотні тисяч героїв ОУН-УПА.

І нині немеркнучою зорею нам є заповіт полковника Коновальця: "…уміння ставити вище добро Нації і Організації над свою особу.»

Наша воля проросла на могилах безіменних героїв, котрі склали голови у боротьбі за волю та незалежність Держави. Ми, українці, зобов’язані вклонитись пам’яті істинних героїв – звитяжних запорожців, Січових Стрільців, вояків УПА та ще багатьох тих, хто віддав життя за Україну. Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни.

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

голова Жовківської
райдержадміністрації                                          Степан Ціолковський
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p20.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

 

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

(252) 21-432

Гаряча лінія з питань надання субсидій

на житлово-комунальні послуги

(252) 61-419

(з 8.00 – 17.00)

Як отримати житлові субсидії?

 

 

 

 

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:
 

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні865
mod_vvisit_counterВчора1578
mod_vvisit_counterЦього тижня2443
mod_vvisit_counterМинулого тижня6861
mod_vvisit_counterЦього місяця24294
mod_vvisit_counterМинулого місяця31262
mod_vvisit_counterВсього1277932

На даний момент 50 гостей на сайті

Корисні посилання

Президент України

 

Урядовий портал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гаряча лінія та електронна пошта

для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, 
загострення ситуації,
скоєння правопорушень.
)

zhovkva.rda@gmail.com

(252) 21 432

(252) 22 485


Ресторан Сим-Сим