Новини Жовківської РДА від 11 листопада 2011 року.

e-mail Друк PDF

.gerb

10 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Демчишин спільно з заступником голови райдержадміністрації Дмитром Чернюхом у відповідності до доручення заступника голови Львівської облдержадміністрації  з питань ЄВРО-2012, містобудування та інфраструктури Володимира Губицького провели нараду щодо облаштування сервісної фанзони автомобільного пункту  пропуску „Рава-Руська”.

На нараді були присутні: керівник відділу регіонального розвитку, архітектури та містобудування райдержадміністрації Оксана Ткачук, начальник управління Держкомзему у Жовківському районі Степан Скрип, землевпорядник Річківської сільської ради Роман Підсудкевич. Обговорювалось питання встановлення на території сервісної зони павільйонів пунктів страхування автотранспорту. За підсумками проведення наради Юрій Демчишин дав доручення:

Оксані Ткачук – впорядкувати проектно-кошторисну документацію на виконання робіт по встановленні пунктів.

Роману Підсудкевичу – заключити угоду з Річківським комунальним підприємтсвомна розміщення пунктів страхування та угоду з відповідними організаціями на проведення будівельних робіт;

Вирішено 15 листопада провести нараду з вищезазначених питань, запросивши керівників страхових компаній.

10 листопада перший заступник голови РДА Юрій Демчишин  та заступник голови райдержадміністрації Дмитро Ченюх зустрілися з заступником голови Львівської облдержадміністрації Іваном Стефанишишим на території господарського двору ФГ „Клен” у с. Сопошин з питання облаштування буферної фан-зони до „Євро-2012”, будівництва автостоянки, благоустрою території, ремонту прилеглих будівель, розміщення пам’ятника Т. Шевченку, який знаходиться в даний час на реставрації.

10  листопада заступник голови райдержадміністрації Дмитро Чернюх був присутній на урочистій нараді присвяченій Міжнародному дню людей з вадами зору, яка проходила у Жовківському Народному Домі. Дмитро Чернюх привітав присутніх та нагородив Почесними грамотами активних членів УТОС. Також  виділено за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті на 2011 рік 10 000 грн. на  одноразову матеріальну допомогу громадянам з вадами зору у відповідності до листа Червоноградської ТПО УТОС.

Відбувся урочистий концерт, на якому виступили художні колективи Львова та Жовківщини.

Прогнозовані події

12 листопалда збірна команда Жовківського  району візьме участь у черговому турі Міжнародного шахового турніру на кубок старости Томашівського повіту (Респібліка Польща)  у місті Томашів Любельський. Змагання проходять протягом шкільного навчального року з вересня по червень. Тури проводяться щомісячно. Команду Жовківщини представляють 10 учасників, - учні загальноосвітніх  шкіл Рава-Руська і Жовква, на чолі головним  спеціалістом відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації  Андріаном  Керницьким. Тренер команди Тарас Гарячий, керівник шахового гуртка Рава-Руськорго будинку дитячої та юнацької  творчості.

12 листопада збірна  команда  Жовківського району  прийме участь в обласних  змаганнях з бадмінтону серед дорослих, які поройдуть у м. Львові. Змагання проводяться згідно положення про ХХ спортивні ігри Львівщини серед міст та районів, присвячені 20-тій  річниці  Незалежності  України. Склад команди – 2 спортмени на чолі з керівником відділу у справах сім'ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ольгою Калиновською.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p17.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

53046531 379814462843193 1043881695234752512 o

opengraph111111

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні414
mod_vvisit_counterВчора862
mod_vvisit_counterЦього тижня6744
mod_vvisit_counterМинулого тижня6359
mod_vvisit_counterЦього місяця16104
mod_vvisit_counterМинулого місяця34667
mod_vvisit_counterВсього2750545

Президент України

Урядовий портал