Підсумки роботи територіально-господарського комплексу Жовківського району за 10 місяців 2011 року (інвестиційна діяльність, мале підприємництво, сфера зайнятості населення)

e-mail Друк PDF

.240611_1

Інвестиційна діяльність, мале підприємництво

Підготовлено і затверджено перелік земельних ділянок, які планується надавати в оренду чи продавати шляхом проведення аукціонів, а саме:

- земельну ділянку на території Дублянської міської ради за межами населеного пункту загальною площею 41,0 га під будівництво заводу із виготовлення брикетів з торфу та соломи, вартість земельної ділянки становить 38950 тис.грн.;

- земельну ділянку на території Куликівської селищної ради за межами населеного пункту загальною площею 3,15 га під будівництво торгового центру будівельних матеріалів, вартість земельної ділянки становить 2835 тис.грн.;

- земельну ділянку на території Липницької сільської ради за межами населеного пункту загальною площею 22,7 га під будівництво промислових об’єктів, вартість земельної ділянки становить 19295 тис.грн.;

- земельну ділянку на території Новокам’янської сільської ради за межами населеного пункту загальною площею 16,0 га під будівництво мотельного комплексу, вартість земельної ділянки становить 12800 тис.грн.

В економіку району з наростаючим підсумком всього залучено 15,9 млн. дол. США іноземних інвестицій, що складає 1,2% до загального підсумку по області.

Найбільш інвестованим у районі є металургійне виробництво та виробництво готових металевих виробів – 42,8% від загального обсягу у район, оптова торгівля і посередництво – 15,6%, виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 8,8%, інші галузі промисловості – 9,2%.

У металургійному виробництві реалізовуються інвестиційні проекти підприємствами з данськими іноземними інвестиціями, що працюють у смт. Куликів. Це підприємства: ТзОВ «Гульдманн-Україна», ДП «Ен Джі Метал Україна», ДП «Сканлак Україна».

У харчопереробній промисловості найбільш цікавим інвестиційним проектом є виробництво на ТзОВ «Галфрост». Підприємство здійснює переробку дикоростучих і культивованих ягід, що вирощуються на оброблюваних полях відповідно до європейських стандартів. Тут використовують сучасну систему менеджменту та контролю за якістю продукції, обладнання та технології виробничих циклів походять з країн Європейського Союзу і відповідають світовим стандартам. Значну частину своєї продукції підприємство реалізує на експорт у країни Євросоюзу та Китай.  У 2011 році планується витратити на оновлення лінії переробки заморожених ягід 1,5 млн. грн.

Американським інвестором реалізовується найбільший інвестиційний проект з будівництва шахти з видобутку коксівного вугілля у с. Любеля (ДП «Сі-Сі-Ай-Любеля»).

Дочірнє підприємство «Сі-Сі-Ай-Любеля».

Реалізує інвестиційний проект по будівництву шахти з видобутку коксівного вугілля загальною вартістю близько 800 млн. доларів США.

На даний час ДП «СІ-Сі-Ай-Любеля» завершило відведення земельних ділянок для будівництва шахти «Любельська» №1-2 та уклало договори на довгострокову оренду 205,6 га землі. Підприємство приступило до виконання робіт підготовчого періоду будівництва шахти.

Загальні обсяги інвестування у реалізацію даного проекту складають 16,8 млн. доларів США.

У сфері малого підприємництва станом на 1.11.2011 року функціонувало 6385 суб’єктів малого бізнесу, в т.ч. 1870 – юридичних осіб, 4515 – приватних підприємців.

Біля 40,0% підприємств малого бізнесу району здійснювали свою діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі, торгівлі транспортними засобами, виробництвом продукції - біля 25% підприємств.

У звітному періоді зареєстровано 60 юридичних та 227 фізичних осіб – приватних підприємців проти 40 та 418 відповідно у минулому році.

Спостерігається тенденція до зростання кількості юридичних осіб та зменшення кількості приватних підприємців-фізичних осіб.

Проблемними питаннями для підприємств малого бізнесу є зростання податкового навантаження, у результаті чого кількість фізичних осіб - підприємців зменшується. За звітний період знято з державної реєстрації фізичних осіб 265, а за відповідний період минулого року – 121 особу.

Бюджет Жовківського району за 10 місяців 2011 року виконано по доходах загального фонду на суму 41,1 млн.грн., що становить 82,3% до виконання річного плану та 105,8% виконання плану з внесеними змінами на січень-жовтень 2011 року.

Доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, за звітний період надійшло 33,4 млн.грн., що становить 113,4 відсотків до плану з внесеними змінами на січень-жовтень та 85,6 відсотка до річного плану.

Виконано 10-ти місячний план по податку з доходів фізичних осіб, по платі за користування надрами місцевого значення, по збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, по платі за оренду майна, по туристичному збору.

За звітний період невиконаний план по державному миту (63,6%), по платі за землю (88,2%), по інших надходженнях (50,8%), по податку на прибуток підприємств комунальної власності (56,2%), по фіксованому с/г податку (87,7%) та інших.

Дотації вирівнювання з державного бюджету до бюджету району надійшло 129,6 млн.грн., що становить 100 відсотків до плану на січень-жовтень 2011 р.

Протягом 10-ти місяців 2011 року забезпечено своєчасне призначення і перерахунки пенсій та стабільне фінансування пенсійних виплат. Станом на 01.11.2011 року заборгованості по виплаті пенсій немає.

Станом на 01.10.2011 року в районі налічується 27119 пенсіонерів, що на 0,9% більше рівня минулого року.

За 10 місяців 2011 року до бюджету Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло 261,0 млн.грн. У порівнянні з відповідним періодом  минулого року  надходження збільшились на 20,1 млн.грн. або на 8,3%.

Простежується тенденція до зростання надходжень власних коштів до Пенсійного фонду.

Власні надходження склали 108,4 млн.грн., в порівнянні з відповідним періодом минулого року вони зросли на суму 15,9 млн.грн. або на 17,2%, процент забезпечення власними коштами на виплату пенсій  - 41,5 %.

Середній розмір пенсії у порівнянні з відповідним періодом минулого року зріс на 7,5 відсотка і станом на 1.11.2011 року складає 982,89 грн.

Для оформлення виплат допомог на діти та субсидій у районі за звітний період було прийнято 10415 заяв, що на 351 заяву менше, ніж минулого року. За 10 місяців 2011 року нараховано допомог на загальну суму 73,8 млн. грн. проти 60,8 млн. грн. у відповідному періоді минулого року, які профінансовано повністю. Житлових субсидій призначено 588 сім’ям на загальну суму 899,7 тис. грн. За відповідний період 2010 року житлових субсидій призначено на загальну суму 570,3 тис. грн. Проте залишається заборгованість з виплати субсидій на житлово-комунальні послуги – 39,6 тис.грн.

У сфері зайнятості населення

Не втрачає своєї соціальної гостроти проблема зайнятості населення.

На ринку праці спостерігається тенденція до збільшення зареєстрованого безробіття.

З початку 2011 року центром зайнятості надавалися соціальні послуги 2659 незайнятим громадянам, що на 420 осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

За звітний період створено 1107 нових робочих місць, що перевищує показник попереднього року на 450 одиниць.

Протягом січня-жовтня 2011 року кількість наявних вакансій становила 1096 одиниць.

Станом на 01.11.2011 року актуальними у центрі зайнятості залишилися 68 вакансій.

До участі в оплачуваних громадських роботах залучені 480 осіб (100,2% до виконання завдання програми зайнятості Жовківського району). Проходили навчання за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці 341 особа (118,8% до виконання завдання програми зайнятості Жовківського району).

Рівень працевлаштування незайнятих громадян у звітному періоді становив 32,2% (у січні-жовтні 2010 року – 31,7%). Абсолютний показник працевлаштованих службою зайнятості становив 857 осіб.

У сфері енергозбереження проводилися заходи по виконанню програми з енергоефективності.

З метою економії енергетичних ресурсів розроблені 2 проекти, які є в процесі реалізації, зокрема:

- проект, який передбачає встановлення котла марки «Крігер». Котельня обладнана автоматикою, яка забезпечує процес приготування теплоносія без втручання обслуговуючого персоналу.

Впровадження проекту реконструкції  котельні по вул.Воїнiв УПА  дасть змогу КП «Жовкватеплоенерго» використовувати відходи деревини в якості палива. Забезпечення паливом буде здійснюватись лісгоспами Жовківського району  та іншими організаціями з якими укладено попередні домовленості. 50% палива необхідного для роботи котельні підприємство буде виробляти самостійно на власній дробильній техніці з дров, відходів деревини, гіляк при коронування дерев в місті, деревини при очистці придорожніх смуг, лісу, осушувальних каналів.

В економічному аспекті впровадження даного проекту дасть змогу зменшити собівартість однієї відпущеної гігакалорії до 40% для бюджетних установ, а  для населення на 15-20% при використанні тріски власного виробництва та  при її закупівлі - на  5-10%.

Впровадження проекту в повному об’ємі  дозволить зменшити річне споживання газу на 1,2 млн. м.куб., термін окупності становить 4,8 роки.

В екологічному аспекті буде зменшено навантаження на довкілля, скоротяться викиди парникових газів, зменшиться рівень забруднення.

Робочий проект «Впровадження технології електричного теплоакумуляційного обігріву з встановленням електролітичних котлів на котельні Рава-Руської дільниці КП «Жовкватеплоенерго» по вул. 1 Листопада, 6 у м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області»  передбачає  впровадити  технологію електричного теплоакумуляційного обігріву з встановленням  електролітичних котлів (1 шт) - в  котельні №1 в підвальному приміщенні Гуртожитку та  3 котли  в Котельні №2 в підвалі навчально-побутового корпусу.

Загальна економія коштів за опалювальний сезон  становитиме  440,3 тис. грн.

Забезпечено проведення заходів з підготовки котелень та житлового фонду району до початку опалювального періоду 2011-2012 років.
 

Пошук

Жовківщина

Про нас

Корисно

Випадкове зображення

rda_p21.jpg


 

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

 1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0 

802161 1654242

1523954433 nez pracya222

 53046531 379814462843193 1043881695234752512 o

opengraph111111

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим та південно-східних областей України на Львівщину працює «гаряча» телефонна лінія

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

(252) 21-432

Гаряча лінія з питань надання субсидій

на житлово-комунальні послуги

(252) 61-419

(з 8.00 – 17.00)

Як отримати житлові субсидії?

 

 

 

 

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:
 

Голосування

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті
 

До нас завітало

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterВчора1629
mod_vvisit_counterЦього тижня4952
mod_vvisit_counterМинулого тижня8483
mod_vvisit_counterЦього місяця23900
mod_vvisit_counterМинулого місяця31478
mod_vvisit_counterВсього2789819

Корисні посилання

Президент України

 

Урядовий портал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гаряча лінія та електронна пошта

для звернень громадян

(також для повідомлення
про будь-які підозрілі дії осіб, 
загострення ситуації,
скоєння правопорушень.
)

zhovkvarda@loda.gov.ua

(252) 21 432

(252) 22 485


Ресторан Сим-Сим