Михайло Костюк доручив докласти максимум зусиль для зменшення заборгованості із виплати заробітної плати

e-mail Друк PDF

.1320833548Selectorta0911

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк сьогодні, 9 листопада, провів селекторну нараду, участь у якій взяв перший заступник голови облдержадміністрації Богдан Петрушак, перший заступник Львівського міського голови Олег Синютка, керівники структури підрозділів обласної державної адміністрації, керівники територіальних органів міністерства та інших центральних органів виконавчої влади, голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення.

Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк, відкриваючи селекторну нараду, зазначив, що у регіоні потрібно управляти усіма напрямками розвитку території, проте основну увагу варто приділяти значущим напрямкам, серед яких є і виплата заробітної плати працівникам.

Голова облдержадміністрації наголосив, що у листопаді потрібно приймати усі заходи по зниженню боргів із заробітної плати, а станом на 1 січня цього року заборгованість із виплати заробітної плати на Львівщини повинна становити не більше 40 мільйонів гривень.

Для розгляду цього надзвичайно важливого для регіону питання на селекторну нараду також було запрошено представників усіх контролюючих та правоохоронних органів, зокрема Державної податкової адміністрації України у Львівській області, ГУ МВС України у Львівській області, прокуратури Львівської області, Головного управління юстиції у Львівській області.

Голова Львівської облдержадміністрації наголосив, що влада не повинна впливати на бізнес регіону, але зобов’язана активно стояти на позиції соціального захисту населення, зокрема у частині вчасної виплати заробітної плати.

Михайло Костюк також доручив провести розмови із кожним керівником підприємства-боржника із виплати заробітної плати, а також доручив усім головам райдержадміністрації зробити графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Голова Львівської облдержадміністрації також вказав на необхідність проявлення своєї активності не тільки по погашенні заборгованості на цих підприємства-боржниках, але й на необхідності проведення профілактичних випереджувальних робіт щодо недопущення заборгованості на інших підприємствах регіону.

Михайло Костюк також дав завдання підготувати повний перелік підприємств-боржників і за декілька днів оприлюднити його у засобах масової інформації разом із прізвищами директорів, які не виплачують людям чесно зароблені кошти.

Михайло Костюк також зазначив, що невиплата зарплати тягне за собою не зарахування трудового стажу працівникам, а окремі підприємства-боржники із виплати заробітної плати не скеровували кошти на найголовніше – на виплату зарплати навіть тоді, коли кошти надходили на рахунки підприємства, що вже є порушенням українського законодавства.

Довідково інформуємо:

Заборгованість із виплати заробітної плати на Львівщині станом на 1 листопада 2011 року, за оперативними даними, складає 62 млн.

Проблемні підприємства:

- ДП „Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут” – понад 7 млн. грн. заборгованості;
- Нафтогазорозвідувальні експедиції (Львів, Самбір, Стрий)        ДП „Західукргеологія” – 1,8 млн. грн. боргу;
- ДП „Львівський комбінат хлібопродуктів” – 860 тис. грн.
- ВАТ «Дрогобицький завод автомобільних кранів» -- 839 тис.грн.
- ДП „Львівські авіалінії” – 834 тис. грн.

Найбільша заборгованість: м. Львів – 36,1 млн. грн. м. Дрогобич – 6,3 млн. грн. м. Борислав – 4,1 млн. грн. м. Стрий – 3,1 млн. грн. м. Червоноград – 1,8 млн. грн.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p03.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

53046531 379814462843193 1043881695234752512 o

opengraph111111

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні26
mod_vvisit_counterВчора1629
mod_vvisit_counterЦього тижня4972
mod_vvisit_counterМинулого тижня8483
mod_vvisit_counterЦього місяця23920
mod_vvisit_counterМинулого місяця31478
mod_vvisit_counterВсього2789839

Президент України

Урядовий портал