У Львівській облдержадміністрації відбулася нарада на тему: «Збереження пам’яток дерев’яної архітектури в контексті розвитку паломницького туризму»

e-mail Друк PDF

.132074120907112011

За ініціативи головного управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації спільно з Львівською обласною організацією Українського товариства охорони пам'яток історії та культури відбулася нарада на тему: «Збереження пам’яток дерев’яної архітектури в контексті розвитку паломницького туризму».

Під час наради було окреслено основні завдання для забезпечення ефективного виконання поставлених цілей. В цьому напрямку одним з першочергових кроків має бути розробка та реалізація заходів із підвищення рівня поінформованості населення про наявні туристично привабливі об’єкти сакральної архітектури на Львівщині.

Наступним важливим кроком є створення, ознакування та впровадження  постійнодіючого туристичного маршруту „По дерев’яних твердинях області”, що одночасно сприятиме розвитку інфраструктури на відповідних територіях.

Варто зауважити, що в області створена комісія з питань збереження сакральної спадщини, до якої входять настоятелі тих церков, які мають історичну цінність, а також представники місцевої влади. На сьогодні існує гостра необхідність активізації її роботи, залучення до неї представників туристичної галузі області.

Під час наради було висловлено пропозицію щодо організації та проведення міжнародної конференції на тему „Збереження та ефективне використання пам’яток дерев’яної архітектури”, до участі у якій слід залучити науковців та фахівців не тільки з України, а й з-за кордону. Проведення такого заходу сприяло б напрацюванню конкретних пропозицій в аспекті розвитку нового туристичного продукту.

Проведення такої наради викликане необхідністю створення та розробки сучасних методів та підходів до забезпечення ефективного використання сакральних об’єктів як складової розвитку туристичної галузі Львівщини.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p12.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

53046531 379814462843193 1043881695234752512 o

opengraph111111

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні1
mod_vvisit_counterВчора1629
mod_vvisit_counterЦього тижня4947
mod_vvisit_counterМинулого тижня8483
mod_vvisit_counterЦього місяця23895
mod_vvisit_counterМинулого місяця31478
mod_vvisit_counterВсього2789814

Президент України

Урядовий портал