На Львівщині готують Програму із підтримки діючих та будівництва нових дитячих закладів оздоровлення і відпочинку

e-mail Друк PDF
6

.10 вересня заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Романів провела нараду з питань розроблення завдань та заходів до Програми з підтримки функціонування діючих та будівництва нових дитячих закладів оздоровлення і відпочинку на території Львівської області.

«На Львівщині є великий потенціал для створення і розвитку належної мережі закладів оздоровлення та відпочинку дітей, однак для розвитку галузі необхідна обласна Програма», – сказала Ірина Романів.

Як повідомлялось під час наради, на території області пропонується сформувати систему дитячих оздоровчих закладів за трьома напрямками:  табори, які спеціалізуються на розвитку літніх і зимових видів спорту, табори загально-відпочинкові та табори, які спеціалізуються на лікуванні та оздоровленні дітей.

За результатами обговорення та аналізу технічного стану учасники наради вирішили у перший етап освоєння програми (2014-2015 роки) включити такі дитячі оздоровчі табори:

- туристична база «Карпати» с. Кам’янка Сколівського району (при умові позитивного вирішення питання санітарно-захисної зони від Нафтопроводу «Дружба»);

-  «Сокіл» у с. Сасів Золочівського району;

-  спортивно-туристичний оздоровчий комплекс (СТОК) у с. Сприня Самбірського району.

Варто відзначити, що всі об’єкти які розглядались для внесення у перший етап освоєння коштів, мають вже готову розроблену проектно-кошторисну документацію, або перебувають на 80%  стадії завершення. Програма має діяти до 2017 року.

Директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Михайло Брегін запропонував у Програму внести окремий розділ, який би передбачав створення багатофункціональних і круглорічних таборів на базі навчальних закладів, які розміщені на екологічно чистих територіях. Йдеться про адаптацію вже існуючих навчальних закладів, де є відповідні санітарні, екологічні та оздоровчі умови. В Львівській області налічується 6 таких закладів.

Зазначимо, в результаті виконання запропонованої Програми появиться можливість забезпечити одночасний відпочинок у літній період близько 2500 дітей різних потреб та можливостей за одну зміну.

Крім цього, реалізація цієї Програми є вагомим механізмом поліпшення загальної економічної ситуації гірських територій нашої області. За попередніми розрахунками при відновленні функціонування дитячих таборів на повну потужність буде створено понад 1000 нових робочих місць.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p09.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні355
mod_vvisit_counterВчора893
mod_vvisit_counterЦього тижня1928
mod_vvisit_counterМинулого тижня5318
mod_vvisit_counterЦього місяця12989
mod_vvisit_counterМинулого місяця33283
mod_vvisit_counterВсього2399561

Президент України

Урядовий портал